Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behalt akksi lenullázta az...

Behalt akksi lenullázta az összkilóméterállást télen. Van rá mód, hogy ezt visszahozzam? A napi számláló valamiért megmaradt.

Figyelt kérdés
Hyosung GT 250 R motorkerékpárom akksija egy éve télen meghalt, így valamilyen okból (amit nem értek hogyan, de) lenullázta az összkilóméterállást, viszont a napi számlálót meghagyta.. Eddig nem foglalkoztam vele, mert hát kit érdekel, de most eladó sorba került a motor, és tavaly óta van benne 3000 km. Tehát az össz számláló 3000-ret mutat most. Egyértelmű, hogy egy 2006-os motorban nem ennyi van, vissza akarom hozni a normális, valós adatait, hogy rendesen mutassa mennyi km van benne. Lehetséges ez? Lenullázás előtt 21.500 volt, plusz az általam azóta belerakott 3000, 24.500 kellene, hogy legyen.

2017. jan. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Perszeeee. Innen vársz tippeket óra tekergetéshez? ;)
2017. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XIII. Alig u. 10. Ott segittettek rajtam pár éve. Direkt műszerfalas cég.
2017. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt házilag nem fogod megcsinálni. De szerintem örülj neki ,így most újra van egy 0 km-es mocid :D Ha nagyon jófej leszel akkor eladásnál közlöd hogy adjanak hozzá 21ezret.
2017. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első, sötét, agyilag halott hozzászólónak üzenném, ha nem lettem volna elég érthető, hogy MÁR LE VAN NULLÁZVA, az adás-vételin amivel vettem a motort meg FEL VAN TÜNTETVE, hogy 21.000-rel vettem. De a gyengébbek kedvéért neked csatolnék is egy képet, hogy lásd is, így remélem nincs semmi egyéb belekötnivaló: [link]

Utolsó két hozzászólónak köszönöm, felkeresem a címet, de attól tartok, mivel elég belpiacos mociról van szó, nem tudnak segíteni. Mindenesetre utánanézek

2017. jan. 12. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
24500km hirdeted meg,értelmes vevő pont nem a km állást nézi mert sok értelme nincs
2017. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jegyezd fel papírra a reális óraszámot és eladásnál említsd meg, hogy valójában ennyi van benne és nem annyi. Akinek van agya, meg fogja érteni úgy is. Legalább ez egy vevőszűrő, látod ki az aki agyhalott, ki az aki nem.
2017. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen jogos... Ez igazából eszembe sem jutott, hogy "csak" odaírom, mind azon voltam, hogy valahogy sikerüljön visszaállítani. Nem akarok senkit becsapni, remélem megértik majd
2017. jan. 12. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen állíttasd vissza az eredeti állásra, mert a sok marharépa elkezd majd agyalni, hogy biztos 50-60 ezer van benne, csak rosszul sikerült a visszatekerés és ezért indul megint 0-ról.
2017. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!