Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha rendszeresen beállnának a...

Ha rendszeresen beállnának a kocsibejárótokba akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A házammal szemben nyílt egy szépészeti szalon tavaly, pontosabban ruhákat, sminkeket meg ehhez hasonló dolgokat árulnak főként nőknek.(nem tudom mi ennek a speciális neve)

A bolt bejárata pontosan szembe van a kocsibejárómmal.

Közvetlenül a bolt előtt 2 állásos parkoló van, párhuzamosan kéne parkolni az árok miatt, de ha már egy autó bent áll a második meg sem próbálja.(merőlegesen kilógna egy Polo is)

Pedig az út szélén végig lehet parkolni párhuzamosan.

De persze, nehogy egy métert is gyalogolni kelljen, mi sem egyszerűbb, párhuzamosan beállnak a kapubeállómba.(mert ugye az szembe van a bejárattal, ha fél métert előrébb gurulna az már sok lenne, annyit nem gyalogol a jóember)

Az árokpartra történő párhuzamos parkolásnak nincs akadálya, nem állnak végig az autók, 99%-ban orral be lehet állni és még 99%,hogy mire kijön nem fog előtte senki sem állni, így még azt sem lehet mondani, hogy bonyodalmas lenne onnét kiállni utána.


Nem szeretem a paraszt stílust, de néha annyira felbosszant amikor már a harmadik,negyedik autó áll meg ott, úgy hogy üres az egész utca.

Nem tudom,hogy ilyenkor mi a legmegfelelőbb stílus?

Kioktatni,parasztnak lenni, esetleg kedvesen megkérni, vagy ha elnézést kér, akkor azt felelni,hogy semmi gond? (10-ből 3-4 kér elnézést)

Mind a kiállásnál mind a beállásnál gondot szokott jelenteni, és naponta egyszer biztos beáll valaki, valamint hetente 1x biztos,hogy akadályoz engem a ki vagy beállásban.

Rendőrt hívni nincs értelme, mire kiérnek, addigra az illető befejezte a vásárlást.

Én minden stílust kipróbáltam már, nem tudom mi lehet a legjobb, általában kedves vagyok.

Megfigyelésem szerint ugyan az az autó nem szokott egynél többször oda állni, de mondjuk volt egy aki mindig eljátszotta, csak őt sosem sikerült elkapnom, bár szerencsés módon sosem akadályozott.

Egyértelmű,hogy kapu van ott, és ki írtam,hogy hagyják szabadon, nagy betűkkel, olvashatóan.

Elsősorban most az érdekelne,hogy az én helyemben ti mit csinálnátok?

Persze tanácsok is jöhetnek.


2017. jan. 12. 17:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ugyan, ki csomagolna be, azt sem tudod mekkora vagyok :D

A másik meg,hogy olyan dolgokat soroltál amit ellenem tehetnek, ami még inkább törvénybeütköző.Tehát én ne tegyek törvénybeütközőt, mert ellenem még súlyosabbat követnek el?Logika?

Egyébként az sem jó,hogy szögeket szórok ki, vagy addig én szereljem le a gumikat és felnin guruljak be?Vagy minden alkalommal szedjem össze mikor beállok? :)

Azért köszönöm a javaslatokat, úgy érzem előrébb vagyok, ha csak gondolatban is, de az is több mint a semmi.

2017. jan. 12. 21:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem akartak már becsomagolni, rendőrt hívtam addig ott tartottam az illetőt és kapott pár évet garázdaságért!

Másik ha feljelent a jancsiszögekért bizonyítanija is kell ha bírja is bizonyítani max enyebenye lesz belőle de akkor én is feljelentem, hogy rendszeressen oda ált és hozok tíz tanút....


Én nagyon tudok harapni ha valaki utamba parkol! Én megadom a tiszteletet, hogy nem parkolok útba akkor más is adja meg!

Bevásárló központoknál is szépen két vonal közé szoktam beállni ami szintén ebben az országban kevés embernek megy és igen nem kis autóm van közel 5méter hosszú!

2017. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez nem logika, meg ő törvénybeütköző, akkor te miért ne lehetnél elven működik... Ez önbíráskodás, amit az előzőeknél is jobban fognak. Ha valaki paraszt és az ajtóba áll, nem feltétlen kell az embernek is parasztnak lennie, lesüllyedni arra a szintre. Keresni normális megoldást. Van épp elég paraszt az országban.


Az hogy ki mekkora darab, nem jelent semmit, én is nagy darab vagyok, de ha ketten jönnek akkor már meg lehet baszni. Hacsak nem te vagy Chuck Norris.

2017. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!