Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót "válasszam"?

Melyik autót "válasszam"?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, lentebb felsorolt három (ami igazából 2) jöhet számításba. Ami érdekel igazán, hogy melyik költségesebb (és miért), illetve kihasználás (többnyire városi autókázásra, esetleg kisebb-nagyobb távolságokra belföldön, de ritkán) terén melyik lenne a legjobb döntés. 99,9%-ban biztos vagyok benne, hogy benzinest szeretnék venni. Kérem a kedves válaszolókat, kíméljenek az olyan hozzászólásokkal, hogy: "szar francia/olasz, ne vedd meg, mert a gatyád is rámegy" stb ...

Előre is köszönöm a válaszokat. Személyes véleményeket, tapasztalatokat is "meghallgatok" szívesen.

- Peugeot 307 1.4 16V Presence 88 LE (benzin)

- Alfa Romeo 147 1.6 16V Twin Spark 105 LE (benzin)

- Alfa Romeo 147 2.0 16V Twin Spark 150 LE (benzin)

Üdvözlettel, V (24/F)



2017. jan. 14. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A gazdaságosabb szinte biztos, hogy a Peugeot lenne a kettő közül.

A ķérdés második fele annyira nem világos mit is szeretnél a kihsználtságtól... Ha arra gondolsz, hogy városon belülre megéri-e a 2.0-át választani az 1.6 helyett, akkor nem.

2017. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szar francia/olasz. Ne vedd meg, mert a gatyád rámegy!
2017. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"kíméljenek az olyan hozzászólásokkal, hogy: "szar francia/olasz, ne vedd meg, mert a gatyád is rámegy" stb ..."


Miert kimeljunk tőle ha egyszer így van!?

Szeretem az olasz gépeket,de alfat főleg a 147-est foleg ezekkel a motorokkal meg fanatikusoknak sem ajanlanam!

2017. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Én Peugeot-ra szavazok :)

Mert nekem is egy 207-sem van, és szeretem, jót fogtam ki, nincs vele gond.

2017. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A 307 egy ritka nagy fos. Tróger váltó, nyöszörög mindene, indexelsz és lehúzza az ablakot stb.. Az Alfa a nyerő, és ha nem szempont a fogyasztás, akkor vedd meg a 2 literes motorral.
2017. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 88 vs. 150 lóerő egy palettán?És hiába hangsúlyozd ki; ha az anyagiak számítanak, akkor nem francia vagy olasz kocsit kell venni, hanem németet, vagy japánt.
2017. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A sok okosnak eszébe se jut, hogy neki ezek tetszenek??? Jó reggelt!
2017. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszenek az Alfák, mégsem veszek, mert tudom, hogy csak annak való, aki rajong értük, ezért elnézi, hogy átlag feletti az autó szervizigénye, és ezt fedezni is tudja. Ha valakit az érdekel, hogy melyik költségesebb városban kocsikázni, akkor ezek nem neki való autók.

De ha választani kéne, akkor Alfa, mert abban legalább van mit szeretni, míg a Peugeot egy átlagos kompakt nem túl acélos műszaki tartalommal.

2017. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mesterkirály32 ***** válasza:
Tudod a kis polski neked jó lenne.
2017. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kivéve #2 és #9 ! ;)
2017. jan. 14. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!