Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb ezek közül?...

Melyik a legjobb ezek közül? (többi lent)

Figyelt kérdés

Derbi Senda

Aprilia MX/RX 50

Yamaha DT 50

Husqvarna WXE 50

Honda CR 125

GasGas EC 50

Honda HM Cre 80

Beta RR 50

Rijeu SMX 50

Gilera SMT 50

KTM MX 85

KTM GS 125


Legjobb alatt azt értem, hogy motorikusan, megbízhatóságban, alkatrészellátásban. Melyik a legjobb kezdő váltósnak? (Leginkább közúton használnám)



2017. jan. 15. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 125-ös motor is jatszik akkor ezt a sok szemét 50-est minek vetted bele a listaba?
2017. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem írtam oda hogy a 125-ösökből csak az 1993-94-es széria játszik :) az 50-esekből meg a jóval fiatalabbak.
2017. jan. 15. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha közúton akarod használni, akkor olyat vegyél amiből nem lesz balhé ha elkezdenék véletlenül rendszámozni az 50-eseket - tehát konkrétan 50 köbcentiseket.

Gondolom arra lenne/van jogsid is. Lehet ez csak az én vesszőparipám, mert engem nagyon szeretnek leinteni a rendőrök bármilyen kétkerekűvel, de ártani nem árt ha közúton mész.


Azon belül? Nincs tapasztalaton velük, mert én az 50 2T-t még Simsonnal "tudtam le". Azt érdemes nézegetni, amiből sok van, ahhoz biztosan van alkatrész rendesen.

2017. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem a KTM és a Husqvarna viszi a pálmát. Esetleg Honda.
2017. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Veszel egy 50es fűkaszát 300ba vagy 300 körül egy motort?

A CR meg esetleg a CRE az teljesen más ,mert ha jogsid van akkor a KTM GS,MC kilőve na meg a CR is.

AM jogsira amiket irtál abból a Honda CRE80 jó meg talán a Beta.

2017. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!