Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e90 320d típusú autóhoz...

Feederimmortal kérdése:

BMW e90 320d típusú autóhoz szeretnék vásárolni autódiagnosztikai műszert, de nem tudom, hogy milyen modellek vannak és melyik lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Kézi autódiagnosztikai kiolvasó éri meg jobban,vagy egy speciális program összekötve egy laptoppal? tudnátok nekem pár modellt ajánlani? Köszönöm!

2017. jan. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom, nem reagált senki még... írok, bár én nem azonos cipőben járok.


Nekem E36-om van, én ezt használom:

[link]

Egy beépített soros porttal rendelkező laptop kell még és az INPA EA-90X software.

Úgy tudom ez a kombó 2010-ig olvas mindent.

Sőt nem csak olvas, programoz is, ha kell. De ez már nem az én asztalom.


Amúgy ebay-en, aliexpress-en hasonló termékeket találsz, még lemezt is adnak, de hogy a tiedhez melyik a tuti működő, azt sajnos nem tudom.


Ha esetleg kapsz biztos infót, engem is érdekelne :-)

2017. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Willywonka85 válasza:
Szerintem inkább itthon vegyél valahol mert nemtudom h mire szeretnéd használni , de a driver cd telepítés nem egyszerű dolog bár lehet csak nekem volt nehézkes, win10re nemis tudtam ,ezértis raktam winxp-re amire egyszerűen ment a dolog.
2017. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Willywonka85 válasza:
Ki szeretnéd olvasni a hibakódot és kiütni vagy más a terv ? [link]
2017. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!