Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon szeretnek vezetni, de...

Nagyon szeretnek vezetni, de harmadszorra sem sikerult a KRESZ vizsga, pedig rengeteget keszultem mar belole. Milyen tippet, tanacsot tudtok adni esetleg?

Figyelt kérdés
Junius ota tanulom, 3x voltam vizsgazni kozte 2-3 honapos kihagyasokkal, ami alatt vegig heti szinten 2-3x ultem le foglalkozni vele. Konyvet 3x elejetol vegeig elolvastam, rengeteget teszteltem, ami a konyv kerdeseibol kerdez, azokat tudom, szinte mindig atmegyek gyakorlasnal. Nem tartom magam buta embernek, kitunore erettsegiztem, 2 felsofoku nyelvvizsgam van, masodeves vagyok a Corvinuson es ott nem volt eddig 3-asnal rosszabb vizsgam, pedig ezekre mind toredeke ennyit tanultam... es nem is az izgulas miatt van, hozza vagyok szokva az ilyen helyzetekhez, es a vizsgan mindig kivarom a 40-50 mp-et akkor is, ha rogton tudom a valaszt, hogy addig is pihenjek, ne izguljam tul... de sok olyan kerdes jon mindig, amivel sehol nem talalkoztam es nem tudom kitalalni a valaszt ra...:/ Kotra Karoly 2015-os konyvebol tanulok es az ehhez valo tesztsort is vettem meg
2017. jan. 24. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olyan lehetőség nincs már, hogy ahhoz a teszthez vegyél hozzáférést, ami a vizsgán van? Kérdezd meg az autósiskolát, vizsgához az lenne a legjobb.
2017. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A KRESZ pedig nagyon könnyű, csak annyi a titok, hogy megértsd a logikáját.

Nem magolni kell a könyvből, hanem megérteni, miért azok a szabályok.

2017. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. ugy tudom, erre mar egyaltalan nincs lehetoseg. Az iskolanal az e-learninges tananyagot lehet csak megvasarolni, 10.000Ft egy hetre.


2. soha nem tudtam magolni, most sem magolok, ertek mindent, amit a konyvben olvasok, de olyan kerdesek jonnek mindig, amikrol nem olvastam. Elvileg mikor vettem (juniusban), ez volt a legfrissebb konyv pedig...

2017. jan. 24. 17:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem egyről beszélünk, de azért kérdezz rá. Az e-tananyagban tesztek is vannak. Ha ennyire nehezen megy a felkészülés, szerintem megéri azt a tízest. Úgy időzítsd, hogy vizsga előtt egy héttel aktiváld, aztán nyomasd egész héten.
2017. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szerintem sokszor az a buktató, hogy a kérdések megtévesztőek.

Akár egy szó miatt is más lehet a válasz.

Figyelmesen el kell olvasni a kérdést és a válaszokat, és még arra is marad egy kis idő, hogy gondolkodj, nem kell gyorsan válaszolni.

2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szép, már a Corvinusról is ellopták az ékezeteket! :(


"de sok olyan kerdes jon mindig, amivel sehol nem talalkoztam es nem tudom kitalalni a valaszt ra..."


Na látod, azért buksz meg a vizsgán mert a kérdéseket próbálod magolni, de a rendszert nem érted!

Ha végre megérted a KRESZ logikáját, akkor nem lesznek meglepetések. Az úton se csak olyan helyzetek fordulnak elő amik benne vannak a tesztkönyvben!


Nem baj, hogy ékezettel írtam? Sajnos ilyen szar telefonom van...

:D

2017. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az úton nem csak tudni kell a KRESZ-t, hanem alkalmazni is. Ott ha hibázol, akkor akár ott is maradhatsz. Értsd meg normálisan, hidd el, nem nehéz. :)
2017. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4. lehet, megkerdezem a suliban. Ha tenyleg azok a kerdesek vannak benne, amik a vizsgan, akkor meger ennyit. Koszi!


5. koszonom, ebben igazad lehet!


6. ezek nem a forgalmi szituaciok, azoknak elsore megertettem a logikajat, es nincs problemam veluk. Pl. a rakomanyok mereterol szolo kerdeseket (mennyire nyulhat elore/hatra/jobbra/balra) sem tudod kilogikazni, ha nem olvastal rola, csak ez benne van, ezert meg lehet tanulni a vizsgara (a forgalomban valoszinuleg 99,99%-ban nem lesz ra szuksegem, hogy tudjam, ha meg megis, ugyis utananezek, hogy valtozott-e). Ekezetek hianyaert elnezest, ugy gondolom, mindenki erti igy is, es a legtobb ember szeme hozzaszokott mar, hogy telefonrol nem hasznal. Ha fele annyi ido alatt le tudom irni igy, mint ekezetekkel, akkor kihasznalom, hasznos lehet meg az a kis ido egy porgos hetkoznapon! :) koszonom a valaszodat!


7. ugyanazt tudom irni, mint az elozo valaszolonak: szerintem ami a biztonsagos kozlekedeshez kell, azt mar reg tudom, de gyakorlati orakon ugyis kiderul, ha egyszer eljutok odaig! :D koszonom Neked is!

2017. jan. 26. 00:11
 9/16 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Semmi probléma nincsen :) Nyugodj meg, próbáld otthon 70 pont fölöttire megírni a teszteket , mert vizsga szituációban nem biztos, hogy sikerülni fog. ;)


Ne izgulj, és a képes kérdésekre figyelj oda ;)

2017. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az egyetemen szépen muzsikálsz,de ha nem érted a kresz-t akkor inkább hagyd a fenébe... Mindenkinek jobb. Én elsőre átmentem 70ponttal. Pedig itthon 75/75ös teszteket csináltam." de sok olyan kerdes jon mindig, amivel sehol nem talalkoztam es nem tudom kitalalni a valaszt ra"

Nem kitalálni kell rá a választ hanem TUDNI! Érdekes én ahogy elkezdtem a tanfolyamot minden nap töltöttem ki legalább 10db kresz tesztet. :D És mindegyik kérdéssel találkoztam a kresz vizsgán is,de hiába még is csak 70pont lett...

2017. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!