Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 81-es Számú főút Győr közelébe...

81-es Számú főút Győr közelében hol tudnak mérni?

Figyelt kérdés

a 81-esen Győr és Pér között hol tudnak mérni? Szokott ott lenni mérés ? vagy csak papíron?


[link]


Trafihunter szerint itt kellett lennie , de 2x vissza mentem megnézni volt e, szerencsére nem volt... Ellenben a József Attila úton mértek de abban az időben amikor már nem ott kellene lenni, az lehet hogy inkább ott lehúzott 2 helyszínre való mérést? fehér Seat volt.



2017. jan. 24. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott mérnek ahová kiküldik őket, és akkor mérnek, amikor nincs más, fontosabb teendőjük.

A sebességmérések helyét, idejét információként közölhetik, de nem kötelező leközölni, és az sem kötelező, hogy a megadott időpontokban valóban mérjenek is.

Vannak bevált helyek, de időnként "lehetetlen" helyszíneken is mérhetnek, ami lehet egy gyér forgalmú, félreeső mellék út is.

2017. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de elég kellemetlen hogy nem közlik rendesen. Elég kellemetlen bár a senki földjén nyílt terepen elég észre vehető bármi, ha nem volt se seat se talpas trafi akkor nagy valószínűséggel nem mértek?
2017. jan. 24. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Vezénylési terv az csak egy TERV. A pontossági aránya megyénként változó 10% és 50% között. Az ilyen előrejelzésekben nem szabad 100%-ban megbízni. Több olyan mérés van, amit bele se írnak az előrejelzésbe. A fix traffipaxokat nézzed, az hasznos. ILletve a felhasználói jelentéseket, bár az sem 100%-os.
2017. jan. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az meg elég szemtelen dolog tőlük, bár most remélem hogy nem voltak ott azon a szakaszon, nem mentem gyorsan 70-nél 80 fölött picivel, nem tartom indokoltnak a 70-es táblákat a felüljáró után meg ha előzőm egy kamiont nem a mutatót fogom nézni hanem hogy minél előbb befejezzem a manővert egyébként ott a 90-nél többel mentem....
2017. jan. 25. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
70-es táblánál 90 körül büntetnek amúgy is... 70+15+3 km/h hogy pontosabb legyek...
2017. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahol meg nyílt terep van egyenes út végig belátható oldalt is hogy van e kukkoló ott kicsit többel mentem mert kipróbáltam hogyan ugrik 80ról xxxtempóig nem merem leírni nehogy felelősségre vonjanak :D csak mégis megszegtem a szabályt és aggódom bár senkit se láttam de ott hova tud beállni úgy őszintén?
2017. jan. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!