Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek mezítláb vezetni a kocsit?

Figyelt kérdés
A neten találtam videókat ahol emberek azt filmezik, hogy mezítláb vezetnek, és kipörgetik a kereket, direkt elakadnak sárban, és videózzák a meztelen lábukat ahogy kipörögnek. Ti szerettek mezítláb vezetni és úgy kipörgetni a kereket vagy csak az amerikaik? :)

2017. jan. 25. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
retard
2017. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szeretek mezítláb vezetni, mert jólesik levenni az autóban a papucsot vagy cipőt, vagy a zoknit. De nem tudom hogy jön össze a kerékkipörgetéssel a dolog :)
2017. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meztelenül vezetek és mindig próbálom a farkammal tekerni a kormányt.
2017. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Én baromságnak tartom a kerékkipörgetős játékot. Cipő nélkül nem tudok vezetni. Nem érzem (illetve nagyon is érzem) a pedált.
2017. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Én még nem láttam senkit sem mezítláb vezetni. Ilyen hülye videókon kívül.

Nem vezetek mezítláb. Kényelmetlen, koszos lesz a lábam és nem is érzem úgy a pedálokat.

Persze automatánál nem is kell különösebben érezni semmit :) Biztos ezért megy így sok amcsi.

2017. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"direkt elakadnak sárban"

Én sem szeretek mezítláb vezetni, de ebből kiindulva szerintem gyakorlati haszna lehet a dolognak. Ha kocsi már úgyis csupa gané lesz, legalább a cipő megússza! :)

2017. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

"Nem érzem (illetve nagyon is érzem) a pedált."


Pont ez az, hogy jól lehet érezni. Kicsit gyakorolni kell a vastagtalpú cipő után, de ha belejössz, akkor finomabban tudsz bánni a pedálokkal, mint cipőben.

2017. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy nem teljesen mezitláb, de a kamiont én is mindig sima zoknis lábbal vezetem. A cipőt pedig a fellépőn hagyom. A kamionosoknál ez eléggé elterjedt szokás. Így nem hordom be a cipő talpával a koszt a fülkébe.
2017. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tempomat mellet még a zoknis láb sem nagyon kell (mint mint láthattuk, ahogy a retardált román sofőr bemutatta kedvenc táncát a sofőrülésen...)
2017. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

18 év alatt van pár százezer km a jobb lábamban. De bevallom soha még csak nem is gondoltam rá, hogy ki kellene próbálnom mezitláb vezetni.

Kikapcsolva a kipörgésgátlót, direkt kipörgetni a kerekeket se volt még ingerenciám, mivel saját magam a saját zsebemből fizetem a gumikat.

Elakadni se akadtam még el soha. Ja de! Egyszer céges autóval laza homokos földúton. De végül azt is megoldottam önerőből, nem volt olyan vészes. De eszem ágában nem volt direkt elakadni otthontól 200km-re egyedül a semmi közepén, csak azért hogy videózzak. Valahogy sosem unatkoztam annyira és nem olyan ingerszegény az életem, hogy ilyen izgalmakra vágynék.

2018. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!