Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto 1.1-re nagyobb...

Maylas kérdése:

Fiat punto 1.1-re nagyobb henger fej lehetséges?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És azzal mit érnél el?


Ezt fordítva szokták általában csinálni,amikor a nagyobb (de ugyanabból a motorcsaládból) blokkra ráteszik a kisebb blokk hengerfejét,már persze ha éppen lehetséges.

Például a CRV 2 literes blokkjára a Civic 1.6-os Vtec hengerfejet.

2017. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eszt a fogyasztásra érteted? Nem vágom ezeket a dolgokat tejesitmény növelésre gondoltam de azért köszi.
2017. jan. 29. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesítményt két féle módon tudsz növelni.

Vagy a köbcentit növeled, vagy a bevitt üzemanyagot, és hozzá többletlevegőt.

A másodira végtelen a lehtőségek tára.

Tuningolhatod szívó és kipufogó oldalon (szelepvezérlést is megváltoztathatod), vagy épp rakhatsz rá valami kompresszort vagy turbót. A többi Humbug.

2017. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerencsetlen puntot hagy inkab ugy ahogy van!Egy harmathyenge motorral.amigy sem.sok mindemt lehet kezdeni...foleg ha nem is ertesz hozza
2017. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tegyél egy jó minőségű PAPÍR direkt légszűrőt a gyári helyett.

Erősebb nem lesz tőle,de a gázreakción javít kicsit,és padlógázon szép szívó hangja lesz tőle,és az egy kicsit placebo hatás.


És nem,nem érdemes a kipufogót buherálni,mert nem ér az egész autó annyit,amennyibe egy korrekt rendszer kerülne.És még az is maximum néhány lóerőt jelentene.

2017. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet akkor ha komolyabb kipufogó renszert rakatok rá akkor változik a tejesitmény tudom nem nagyon de azért érezhető ?
2017. jan. 29. 22:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi mégegyszer
2017. jan. 29. 22:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy 5-ös írta. Én 15 éve foglalkoztam a témával, már akkor is úgy Volt hogy egy valamire való rendszer leömlők nélkül is 120 ezerben lettek volna, a leömlők meg még ennyi hozzá. Én itt adtam fel. Illetve egyszer belekezdtem egy turbómotor építésébe, de elszóllított a munka, aztán elajándékoztam a félkész projektet.
2017. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kerdező azt értesd mar meg hogy ilyen kisköbcentis es gyenge szivo benzinet nincs semmi ertelme tuningolni!

Vehetsz te itt ra csodadirektszurot meg egyedi kipufogot csinaltathatsz ra stb stb....es akkor mit tortent??A gyari 55lobol csinaltal talan61-62 lovat tobbszazezerért....ez aztan a beruhazas!

2017. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenkiben előjön ez az első autónál,hogy mit lehetne vele,mit érdemes satöbbi.

Nincs ezzel semmi gond,de érdemes idővel belátni,hogy egy 1.1-es Punto nem jó tuningalap.

Arra jó hogy rutint szerezz,hogy eladhasd és utána ne zöldfülűként ülj be egy erősebb autóba.


A direkt szűrő az egyetlen értelmes és gazdaságos dolog rá.

Ha a kipufogótól még jobban is menne,az akkoris hangos lenne,ami nem kafa egy 1.1-es Puntonál.

2017. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!