Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szép napot Lenne egy kérdésem:...

Szép napot Lenne egy kérdésem: Van köztetek olyan aki Turbót kézzel próbált tekerni arra gondolok itt hogy hidegen próba képpen mennyire könnyedén kell forognia a turbónak?

Figyelt kérdés
1: Nem teljesen könnyen de lehet forgatni? 2: könnyedén szinte légiesen? 3: Kissé szorosan mint mikor illesztésnél még szoros valami és majd össze kopik?Vagy írja le valaki hogy is kéne forognia a turbónak? (hangsúlyozom hidegen kézzel benyúlva a levegő oldalon középpen és tekergetve)

2017. jan. 30. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát, hogy -7 fokban mennyire kell szorulni azt nem tudom, de a januári eleji nagy hidegben (-15 fok alatt volt a hőmérséklet) egyik reggel ki kellett szednem az intercoolert és ha már leszedtem a csöveket is, akkor ahogyan te is tetted, kézzel megpörgettem egy kicsit és semmi szorulása nem volt, ugyanolyan könnyen pörgött mint +20 fokban. Egyébként a turbó 3 hónapja lett felújítva.
2017. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11-es tőled kérdezném mennyiért újították a turbódat fel??

Ha nem titok.


Kösz.

2017. febr. 1. 14:27
 13/13 anonim ***** válasza:
60 ezer Forintért, de ismerős csinálta. Csak a ház maradt az eredeti, belseje teljes cserére szorult.
2017. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!