Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor egy gyökér gyerek vesz...

Mikor egy gyökér gyerek vesz egy BMW-t, hogy majd menőbb lesz tőle, akkor miért tűnik valahogy még gyökerebbnek?

Figyelt kérdés
Holott menőbbnek kéne lennie, de még jobban kiröhögik akik ismerik. Ez miért van?
2017. febr. 5. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert biztos valami füstokádó százéves 20 literes fogyasztású tragacsot vett,csak a hülyéje azt hiszi,hogy az agyonpatkázott alufelniktől,meg a morcosított elejétől menő lesz,közben ez csak egy két lotyónak tetszik,meg három ruppótlan hobó havernak.
2017. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Donald J. Trump ***** válasza:
89%
A cigányvajda sem lesz menőbb attól, hogy 10 kilós fuxot vesz a nyakába. A BMW-ket üzletembereknek és jól kereső, fiatal városi felnőtteknek marketingelik. Ha ennek az arhcetípusnak a totál ellentéte ül benne, az finoman szólva viccesen hat.
2017. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tirpák rakhat akármilyen kocsit a segge alá, attól még tirpák marad.
2017. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

"Mert biztos valami füstokádó százéves 20 literes fogyasztású tragacsot vett"


100éves? Az sokat ér! Már 40évesek is több millió forintok, és 30éveseknél is olyan lomokat kapni, amikkel több év szívás mire jó lesz!



"csak a hülyéje azt hiszi,hogy az agyonpatkázott alufelniktől,meg a morcosított elejétől menő lesz,közben ez csak egy két lotyónak tetszik,meg három ruppótlan hobó havernak."


Hol írta a kérdező, hogy agyonpatkázott az alufelni? Egy gyári de menthető(felrakó hegesztéssel) TRX alufelni ha van rajta TRX gumi többet ér a te kocsidnál is. 150eFt/db a trx gumi és lassan már bontókba sincs TRX alufelni, mert a drága gumi árak miatt mindenki kidobta aluminiumba :(


Igen a morcosítás nem egy BMWre való hanem suzuki swiftre vagy opel corsára esetleg más 1.2es kocsikra!



"A cigányvajda sem lesz menőbb attól, hogy 10 kilós fuxot vesz a nyakába. A BMW-ket üzletembereknek és jól kereső, fiatal városi felnőtteknek marketingelik. Ha ennek az arhcetípusnak a totál ellentéte ül benne, az finoman szólva viccesen hat."


Ez még igaz is a 10kilós fuxig, de tovább nem! Bárki vehet BMW t aki azt szeretne. Én mérnök vagyok és szeretek szabadidőmben veteránkorú járműveket javítani, de van festő vállalkozó haverom aki szereti a fiatal bmw -ket és megteheti anyagilag magának, meg ismerek olyan kamionost aki nemzetköziben keres annyit, hogy üzemeltethet M -es kocsit(nem optikai emmmpakeeet hanem rendes M5) és még sorolhatnám!



"Egy tirpák rakhat akármilyen kocsit a segge alá, attól még tirpák marad."


Végre egy előítéletek nélküli 100% -ig igaz írás!



Kérdező:

Miért kéne valakinek menőbbnek lenni, mert BMW t vesz?

Nem is a legdrágább kocsi a kategóriájában.

Hogyha valaki gyökér az se gyökerebb, se kevésbé gyökér nem lesz, hogyha vesz autót(lásd a hármast!). Most akkor mi köze a kocsinak a gyökérséghez?

Ha én valamiért fiat multiplát akarok venni és a haverjaim kiröhögnek attól még én továbbra is fiát multiplát fogok használni, mert azt akartam vásárolni!


A kérdésed háterében fogadjunk az áll, hogy valaki aki eddig is szerinted gyökér volt, most irigy vagy rá, hogy pont egy gyökér tud üzemeltetni egy bmw -t és te csak ezerötszázért tudnál bele tankolni! Eltaláltam?

Tudom rossz érzés, ha egy gyökér olyat vesz, amit te is szeretnél és te nem teheted meg!

2017. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a "gyökér" gyereken te szoktál röhögni, aztán felszállsz a buszra. :D
2017. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisak is közöttük. De én is ismerek olyat, hogy megvett németországból egy olcsó 15 éves fosromot, amit két darabból raktak össze, csak azért nem látszik 10 méterről, hogy szét akar esni, mert fekete, de az új P kezdésű rendszám ott figyel rajta, de muszáj volt megvenni mert meg kellett mutatni, hogy neki is sikerül megszereznie egy olyat. Nem gyökérnek nevezném az ilyet, hanem szánalmanak.
2017. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg tankol egy "1000"-resért
2017. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!