Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves leszavazók, többre nem...

Kedves leszavazók, többre nem futja tőletek?

Figyelt kérdés

Iszonyat szánalmas, amikor idetéved valaki hozzánemértő, aki csak a saját kis együgyű találgatásai szintjén ismeri a testünk működését és úgy próbálna oktatni. Aztán persze le lesz szavazva, utána pedig a tapasztaltak válasza ott virít 100%-osan az övé után. Frusztráltságotokban nem tudtok mit tenni, nyomtok rá egy mínuszt és elkullogtok. Iszonyat szánalmasak vagytok, ezért nem járnak szívesen a ti kategóriátokba az itteniek, pedig hozzáértő tanácsokkal látnának el, szívesen segítenének.


A citromos víztől sikerült már lefogyni, hm? Nyomorult gyökerek vagytok, húzzatok vissza a fogyi kategóriába a gyümidiétákat kitárgyalni. Önfejű, makacs, haszontalan, ostoba banda.



2013. jún. 23. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egyetértek!
2013. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindjárt átlinkelem először a fogyi, utána az egészség kategóriába is.
2013. jún. 23. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért te se vagy akárki ha így kiakadsz.
2013. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fényévenként egy kiakadás azért szerintem megengedett, amikor egy nap minden agyfelk*ró dolog az én irányomba mutat :)
2013. jún. 23. 11:19
 5/14 dirtboy ***** válasza:
75%

erre csak azt tudom mondani hogy aki nem ír rosszat az nem lesz lepontozva.

én 2 éve írogatok,nem kizárólag ebbe a kategóriába,volt utálóm is aki folyamatosan nyomkodta a mínuszt mégis valahogy így 9400kérdés /sokkal több válasz/ után is 83%os vagyok.


/Aztán persze le lesz szavazva, utána pedig a tapasztaltak válasza ott virít/

ha majd nem adja fel és sokat válaszol jól is akkor ő is hozzáértőnek lesz minősítve,ezt neki kell kiérdemelnie,senki sem úgy érte el hogy beregisztrált aztán már ismert válaszoló lett egyből.


/ tapasztaltak válasza /

hát figyelj,szerintem elég gáz ha valaki úgy válaszol hogy nincs tapasztalata benne.

minden válaszolónak aki válaszol a kérdésre,a kérdés témájában kéne hogy legyen tapasztalata.


a lepontozásra csak annyit hogy nem csak az aktív tagokat kell nézni,nem csak a válaszolók pontozhatnak,bár ki aki ide téved vagy olvasója ennek az oldalnak,témakörnek pontozhat és szerintem meg is teszik.

én személy szerint leszarom a másikat,nem pontozom le ha veszekszünk akkor sem,akkor pontozok ha látom hogy engem is lepontoztak.

szerintem ezzel más normális válaszoló is így van.

nem lepontozni kell a rossz választ hanem írni egy ellenérvet.

a toplistán láthatod kik a fő pontozók és kik azok akik rosszul pontoztak,érdemes nézni.


te meg jó válaszokat írj aztán nem leszel lepontozva,ilyen egyszerű kiküszöbölni a problémádat.

2013. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek, ezzel én is teljesen így vagyok, ahogy te leírtad, viszont az az idegesítő, amikor beírnak egymás után egy, kettő, három igenis jó választ, el is lesz fogadva 100-asnak, aztán nem sokkal később leszavazzák, és én is ilyenkor egy random odatévedő gyökérre gondolok, aki egyszerűen irigy.


Érted, most nem azért, hogy magamat fényezzem, de nézd, én igenis használható választ szoktam írni, amihez meg nem értek, annak a kategóriának a közelébe sem megyek, csak kicsit lehozó, amikor beleteszed magad, leírod a választ, valaki, otthon gép előtt bambuló unatkozó pedig csak megy, és végigmínuszozza az egészet.

2013. jún. 23. 11:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is irritál, hogy hülye, jelét adja, hogy nem ért egyet, de a világért nem magyarázná el, hogy miért. ár sokszor ha megpróbálja se sikerül, mert teljesen összefüggéstelen szövegeket ír, érvektől mentesen. Szomorú azért, hogy elvileg teljes jogú állampolgárok mindössze ennyire képesek.
2013. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit csináljon, ha egyszer érzi, hogy nem tud észérvekkel visszavágni. Nyom egy mínuszt és boldogabb lesz valamivel. Érdekes, én még amikor tajtékozva veszekszem valakivel sem szoktam azt nyomkodni, maximum ha egyértelmű, hogy ő húzott le. És megelőzésből nem is járok már más kategóriákba mert egyszerűen ott nem tudsz olyat mondani, amivel az utolsó "zugdietetikus" is egyetért.
2013. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Osynho ***** válasza:

"erre csak azt tudom mondani hogy aki nem ír rosszat az nem lesz lepontozva. "


Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Az emberek csak olyan válaszokat szeretnének látni, amelyek nekik tetszenek, de ezek elég sokszor távol állnak az igazságtól. Ha valaki megmondja kik, hogy nincs igazuk és azt ÉRVEKKEL is alá tudja támasztani, akkor jön a lepontozás. Fogyatékos módszer, de meglehetősen gyakori. Sokszor a kérdező felhúzza magát és személyeskedés közepette (leggázabb reakció és elég sok mindent elárul az illető mentális képességeiről) bizonygatja az eget verő hülyeségét, közben meg szorgalmasan minuszolgat.


Bárkivel, bármilyen hozzászólásomról szívesen tárgyalok és azt is beismerem, ha hibáztam/hülyeséget beszéltem. Az esetek 90%-ában erre nincs lehetőség. Vannak tehát szimpatikus válaszok, szimpatikus válaszolók, akik valószínűleg hamarabb jobb százalékot érnek el, és vannak olyanok, akik sokszor nem szimpatikusak, de ettől még nem beszélnek hülyeséget, mégis lepontozás a jutalmuk.

2013. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dirtboy ***** válasza:

/Az emberek csak olyan válaszokat szeretnének látni, amelyek nekik tetszenek/

na igen az sem semmi,jó párszor pontoztak már le ilyenek is.

ahelyett hogy örülnének hogy valaki az idejét a kérdésre szánja még neki áll feljebb meg még a végén ő lesz a hozzáértő mi meg az amatőrök akiknek elmondja mi a frankó.

2013. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!