Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás költségei?

Autóvásárlás költségei?

Figyelt kérdés

Arra volnék kíváncsi hogy az átíráson kivul milyen dijakra kell számolni

És hogy a kötelező biztositas menyibe lehet friss jogsival egy 1.6 os 94 es 75le f astrara



2017. febr. 5. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Átíráson kívül a kötelező biztosítással kell számolnod. Illetve ha idén veszed, akkor jövő évtől a gépjárműadót is fizetned kell.

(ha külföldről hozod be, akkor vannak még egyéb költségek is, de ha jól értem ez az eset itt most nem áll fent.)

A kötelezőre van a neten rengeteg kalkulátor.

2017. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Autó ára + kötelezö biztosítás + eredetiség vizsgálat+ Átírás.

Hogy mennyi lesz a kötelezö azt jobb ha egy dij karkuátorral számolod ki és ott látod is mindjárt, a legjobb ajánlatot melyik biztosító nyujtja.

2017. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat de az a problémám hogy énis nézegettem biztosítás kalkulatorokat de olyan adatokat is kér mintha ténylegesen biztositást akarnék kötni gondolok itt arra h rendszámot is kér meg a személyes adataimat es még nem szeretnék kötni a nem letezo automra 😃

Vagy lehet rosszakat nézegettem ugyhogy hmegkoszönném ha belinkelnétek egy igazi kalkultort

2017. febr. 5. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Rendszámnak beírod, hogy ABC123. Személyes adataidat meg persze, hogy kéri, hiszen ettől függ a biztosítás díja. Lakhely, életkor, mióta van jogsid, ezek mind módosítják a díjat. Nem kell megkötnöd, mindent kitöltesz és a végén felsorolja a lehetőségeket.

2017. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm sikerult a kalkulatorral megbirkóznom :)

Ja lenne még egy kérdésem

Hogy halottam olyat is hogy meglehet kötni másnak a nevére is akinek régebb ota van jogositványa (anyum) es igy kevesebb lenne a biztositás es hogy ezt lehet e ugy h én vagyok a tulaj mégis anyum nevén van a biztositás?

És ennek a megoldásnak vannak e hátrányai

2017. febr. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!