E39 520i vélemények? Elsösorban tulajok válaszát várom, vásárlás elött állok, eddig e21,2db e36,1db e46-om volt. Nagyobbra vágyom




válasza:Nepitelet.hu
Egyebkent a 20ilonkát hanyagolnám.....rettenetesen harmatos vele!




válasza:



válasza:150Le ebben a kasztniban épp elég a dinamikus közlekedésre ha pörgeted 4000felé.
170lovas 2.2es már egy fokkal jobb.
onnan felfelé már kezd izmos lenni.
Igazából végsebességre a 2.0 se rossz csak lassan gyorsul ki, előzéseknél 3ba vissza kell rakni!
Nekem e34 ben van vanosos 2.0, havernak e39 ben van még a 2.0 és ő is me gén is azt tapasztaltuk amikor sokat kell előzni ott jönne jól legalább a 2.2es viszont ő is meg én is azért vetük ezt, mert a nagyobb motorosok többsége levan rugva, kisebbet nehéz eladni így ott könnyebb találni jobb állapotút.
Ami nagyon bosszantó minden bmw nél, gondolom megtapasztaltad, hogy a kis motorosokban alapból kevés az extra! Én inkább az extralista miatt néznék jobbat, meg a szmogriadó miatt érdemes M54 faceliftest venned, mert az már eggyel magasabb euro normás!!!! Kintről hozz be 2001 nél fiatalabb M54 blokkost és arra a regadó se sok a fiatal euro norma miatt!
Itthon drágán ütött kopott xarokat kapsz kakukkos órával, ha létezne 1.2es motorral tekerős ablakkal akkor csak az lenne itthon eladó, mert a többség azért hozta be mert bmw legyen de a legolcsóbb.
mobile.de-n rátudsz keresni a bővített keresőben extrákra(pl. álófűtés,stb.)
Kapcsolódó kérdések:
Az a problémám, hogy Mo.-n nem kapható termékeket nem listázza a rendszer, engem pedig a nemzetközi piac érdekelne.
Lassan félidőnél vagyok és kezd nőni a hasam... Kéne néhány ősziesebb felső, ami nem kap fel a kezdődő pocakon... Na de tanácstalan vagyok... Ti hol vettetek ruhákat? Az Árkádban egyedül a C&A-ban találtam ilyen részleget, de ott is volt kb. 3 féle nadrág és 5 féle...
Elsősorban jelenlegi, vagy volt lakok, illetve vendégségbe oda járók véleményére lennék kiváncsi.
12v 70-100Ah 700-800A körüli kellene,maximum 325x175x175 méretben. A választék elég nagy, Bosch, Banner, Varta prémium akksijaival szemezek, csak mivel nem olcsók nem szeretnék egy 3éve polcon porosodót megvásárolni ami fél év után kuka. Olyan bolt címét várom, ahol...
Kezdő motoros révén nagy segítség lenne néhány válasz.
Gyors legyen, ehhez képest gazdaságos. (80km/h közelében vagy akár több is). B jogsim van!!! (Tuningal az a gond, ha jól tudom, hogy megnő a fogyasztás, lecsökken az élettartam)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




