Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettétört a generátor az...

Kettétört a generátor az autóban, mi okozhatta? Mire figyeljek legközelebb?

Figyelt kérdés

Annyit vettem észre, hogy elment a szervó és letiltott a hátsó ablaktörlő, majd kigyulladt a "nincs töltés" lámpa a műszerfalon.

Elvittem szerelőhöz, ma hívott, hogy holnap mehetek érte. Ő először csak diódasorra gyanakodott lévén a nagy éjszakai hidegeké s hogy kint áll az utcán szabad ég alatt.

De mondta, hogy kicsit komolyabb buli van, mert a generátor pajzs konkrétan két darabba tört, s így kicsit húzósabb lett a felújítás.


Ő is kérdezte, de se rántást, se csattanó hangot vagy erős zajt se hallottam a a motortérből, pöccre indult utána is, azon kívül, hogy nem volt töltésem. Szíj nem szakadt.


Mi lehetett a gond? Mi okozhatta, mire figyeljek jobban?



#törés #generátor #generátor pajzs
2017. febr. 8. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyári volt a generátor, akkor nem rajtad múlt. Hanem egyszerűen gyári hibás, ritkán előfordul az ilyen.
2017. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom gyári volt-e, mert egy 17 éves Fiat Punto 1.2 HLX-ről van szó, és én vagyok a 3. tulaj.

De már másfél éve nálam van. :( :O

2017. febr. 8. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ékszíj oldali pajzs? Szerintem egy ideig nem volt minden csavar meghúzva.
2017. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!