Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, éjjel 2-kor...

Mit gondoltok, éjjel 2-kor városban mennyire mérhetnek?

Figyelt kérdés

Éjjel 2-kor mentem haza munkából ,és valami pulikutya civices az eresz cső kipufogójával közel leszórított ,gondoltam után megyek,mert tudtam,hogy tele lámpákkal minden,hogy elmondjam a véleményem.

Előnyöm megvolt,mert 179 LE -vel mentem az 1.5 90 lóerős cucca ellen.

Csak a "vértől" későn eszméltem,hogy a felüljáró után 300m-rel rendőrség van,és onnan szokták néha nézni a felüljárót.

és 70-es zónában kb 140-nel mentem.

De nem láttam kint 1 kocsit sem.

Na meg éjjel 2-kor szerintem nem erre álltak ki,mert kb ha 5 percenként 1 kocsi ha megy.


2017. febr. 11. 11:22
 1/3 anonim válasza:
Éjjel kettokor ha kint is voltak, kétlem hogy mértek. Korulbelul aludtak. Éjjel nem nagyon szoknak mérni. Ha csak ugy le voltak parkolva valahova, akkor inkább pihentek. Éjjel ha lefényképeznek, akkor tobbnyire van vakujuk is hozzá.
2017. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem villant a vaku akkor nincs gáz de amúgy megérdemeltél volna egy borsos büntetést.
2017. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem 14 év alatt soha nem kaptak el éjjel, pedig nem az a tipikus 50-et szigorúan betartó fajta vagyok. Elég ritkán mérnek éjjel. Viszont néha előfordul, és olyankor vannak a nagy kapások, mert sokan oda szoktak lépni az autónak ilyenkor.

Vaku nem villan a traffiknál!!


Amúgy meg hülye vagy, nem a gyorshajtás miatt, hanem emiatt az "elmondom a véleményem" miatt.

2017. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!