Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szomszéd megfenyegetett...

Balázs744 kérdése:

A szomszéd megfenyegetett mert motorozom ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egész eset úgy volt, hogy nem rég vettem egy motort. Minden megvan(Jogsi,kötelező)de mivel én nagyon nem tudtam menni a váltós motoron kicsit a telepen gyakoroltam.Erre tegnap bedobtak egy papírt amin egy karikatúra rajz volt. Azon egy ember volt aki föl alá motorozott és egyszer csak kijön a lakástömböl egy szomszéd és agyon veri.Semmilyen kézzel való írást nem találtunk rajta.Az utcánk hétköznapi szóval semmilyen kiírás nincsen és nappali idő szakba szoktam a motorral menni. Ezért rám hívhatják a rendőrséget?

2017. febr. 15. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nyilvan nem csak a szomszedban keresendo a hiba, valami mas is van, amirol nem irsz. egy normalis telepen, ahol nincs konfliktus a szomszedokkal, ott nincs ilyen problema. Az elozmenyekrol nem irsz.
2017. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Semmilyen előzmény nem volt! Max annyi hogy 2 éve költöztünk csak be
2017. febr. 15. 12:08
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nem hívjuk rád a rendőrséget. A lakástömbből fog jönni a szomszéd és agyonver. Nem volt egyértelmű?
2017. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tomcatters ***** válasza:
Es ha radhivjqk a rendőrséget mit mondanak??? Van itt egy fiu aki nappal motorozik az utcában ? Tied a motor, papirjai megvannak,neked ott a jogsid,ha betartod a kresszabalyokat,akkor semmit nem tudnak csinalni .... azert vsn az utca,h motorral,autoval kozlekedjunkrajta
2017. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
fél óra alatt meg lehet tanulni váltani ha ez nem megy ne motorozz mert béna vagy, és a rendőrség majd eldönti hogy ez beletartozik a csendháborításba vagy nem ha szopatós kedvük van akkor bizony ki fognak menni
2017. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ha este 10 utan es reggel 6 elott is ezt csinalod, akkor igen rad hivhatjak. a ket ido kozt meg nem, annyit motorozol, amennyi jol esik, de nyilvan nem mas ablaka alatt turaztatva a motort es oda befustolve.
2017. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem túl értelmes szomszédod lehet, ha ez az első intézkedése ilyen esetben. Ha tényleg nappal csinálod, akkor nem szólhat egy szót sem, de az is elég parasztság, hogy más ablaka alá pöfögsz. De ez se mindegy milyen motorral, mert mondjuk 600-as géppel tényleg parasztság, egy 125-ös négyüteműt meg észre sem kéne vennie. Amúgy meg ha folytatja ez fenyegetésnek minősül, és még a végén te hívhatsz rendőrt. Rakd el a rajzot bizonyítéknak, ha bármi történne.
2017. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"kicsit a telepen gyakoroltam"


Kérdés,mennyi nálad a kis gyakorlás?

Mert a legtürelmesebb embert is csak egy darabig bírja ha

ott parádézol az ablaka alatt

2017. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"kicsit a telepen gyakoroltam"


Mondod ezt te, de vajon mások hogyan ítélik meg azt hogy "kicsit"?


"Az utcánk hétköznapi szóval semmilyen kiírás nincsen és nappali idő szakba szoktam a motorral menni. Ezért rám hívhatják a rendőrséget?"


Nyilván nem érdekli a rendőrséget ez az ügy, de azért azt tudjad hogy a társas együtt élésnek vannak íratlan szabályai is, nemcsak írottak, aszerint meg a lehető legkisebb mértékben illik zavarni mások nyugalmát. Mert ahhoz joguk van, úgy mint neked is ahhoz hogy egész nap az utcán baszkódj a motorral. Van jogsid akkor menj oda ahol nem zavarsz senkit, de télleg senkit.

2017. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne, hogy egy 4T szolíd motord van vagy valami 2T "sportkipufogós" cucc. Az nekem is kiverné a biztosítékot, ha valaki egész nap fel-alá kolbászolna valami visító xarral a házam előtt.
2017. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!