Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire hallgassak, mit válasszak?

Mire hallgassak, mit válasszak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és az első automat szeretném megvenni. Eddig hyüjtögettem,spóroltam,félretettem.

Már amikor megszereztem a jogosítványt tudtam,hogy nem suzukit akarok 250-ért..


Amit most főbb szempontnak tartok,hogy automata és újabb,mai darab legyen ( ez max 10 éves korig) .

2 millió max amit kocsira szánok. Van egy adott modell,ami tetszik, automata is.. Viszont a 2 milliót az aljának tartják ennél a modellnél. Benne van a rizikó, félek is kicsit,főleg amikorkörbeírják,hogy milyen hibája lehet.. Ilyenkor ajánlják az előtte lévő modellt. Azok meg02-2004-es vidzont automata,de az újabb modell jobban tetszik ésmi dig oda jutok.


Ha úgy keresek,hogy márkától függetlenül és automata,akkor a 2 személyes smartokat meg nagyobb egyterű autókat ad ki a kereső. Azok meg nem kellenek.


Nem tudom,hogy vállaljam be a rizikót vagy vegyem azelőző modellt és vergődjek,mert nem tetszik az.

Vannak újabbak is 2012-től máig pl 1,5 millióért ez lenne az igazán megérő minden téren,csak nem automata ésígy nem kell.


2017. febr. 17. 11:12
 1/7 Tomcatters ***** válasza:
Ne, ennyiert ne vegyel e90 BMW t e46 inkabb ,de abbol is 6 hengeres :D
2017. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mózes Adrián válasza:
1 ével vagyok csak idősebb nálad kb ugyan ilyen idősen raktam le a jogsit. Automatát szerintem ne vegyél egy kó kéziváltó és sportosabb autó kárpótol mindenért. Én kapásból tiltólistára tettem 2 dolgot autómata,dízel. Rá érsz majd 20 év múlva öregesen vezetni..
2017. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves voltam amikor meglett a jogositvány már akkor tudtam,hogy a kézi válto kizáro ok.. Mielőtt nem álltam neki nem érdekelt,hogy milyen válto van benne. Nálam nem okoz èlmènyt meg semmi pozitivat a kézi. Be is tiltatnám a kézi váltot pláne egy ujonnan 10 millios kocsiba.. A kézit meg extrána felárral adatnàm el. Kézin tanultam kézit is vezetek de nem kell olyan. Automatat viszont még soha nem vezettem 😀 de a saját automat csak is automataként!!
2017. febr. 17. 18:16
 5/7 Tomcatters ***** válasza:
Azert mert te az automatat preferalod, meg nem kell betiltani a kezit, van aki azt szereti,pl en sosem vennek automatat :D
2017. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma amikor mentem nem sokkal megállt egy 3-as Bmw előttem és mikor újra elindult a ficko majdnem lefullasztotta dízeles létére a hideg is kirázott.
2017. febr. 17. 23:40
 7/7 Tomcatters ***** válasza:
Az gaz, olyan tenyleg vegyen automatat ... :D
2017. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!