Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek és kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek és kit válasszak? A szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Három és fél év után megcsalt a párom én meg szakítottam vele. Három hónapja nem jelentkezett, én meg azóta megismerkedtem egy fiuval akivel járunk már közel egy honapja és kezdem nagyon megkedvelni. Erre megjelenik a volt barátom, aki tök őszintén megbánt mindent.(tudni kell h egyszer még az elején én is megcsaltam, de az csak egy csók volt és teljesen megváltoztam azóta)Azt mondta h ő is megérdemel egy esélyt. De már ott van az új akinek szintén akarok adni egy esélyt. A család és a barátaim is ellene vannak, h visszafogadjam. Mit tegyek?
2009. okt. 1. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd le magadban az érzéseidet. Végül is mindkettő megérdemelne még egy esélyt...

Gondold át melyik felé mélyebbek az érzéseid.

És hogy meg tudnál-e bízni még egyszer a volt barátodban, ha őt választod?

2009. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell eldöntened. mi 5 sor szöveg alapján nemtudunk hasznos tanácsot adni. szerintem felejtsd el a régi barátod, főleg azok után hogy hónapokig nem jelentkezett. valószinűleg nem jött össze neki az uj csaj ezért ha ló nincs....
2009. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Elottem szolonak igaza van addig probalt mast nem jott osze maradsz te. Am ha kitalal vmi jot es tudsz bizni bene gondol meg.
2009. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Aki 3,5 év után megcsalt, akárhogy könyöröghet még egy esélyért... újra meg fogja tenni, hidd el nekem! Ha nem most, később összeházasodtok, gyerekek, és amikor a gyerekeitek kamaszok lesznek, lelép valami másik macával, te meg ott állsz majd, és nem tudsz mit csinálni!

Úgyhogy azt javaslom, most inkább legyen rossz 1 hónapig, de ne rontsd el az életedet (és ha gyereked lesz, a az ő életét)!

Tapasztalatból beszélek, bízz bennem!

2009. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Pontosan ez van,én is hallodtam lánytesómtól.Szintén 7 év után megcsalta a párja.Tesóm meg otthagyta,a srác még a gyereket sem keresi. :(
2009. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Most is folyamatosan keres a régi barátom és győzköd h megváltozott és ő ismer már teljesen.Az újjal meg nem tudunk talizni sem.
2009. okt. 5. 21:14
 7/21 anonim ***** válasza:
nem jó felmelegítve, csak a káposzta...
2009. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de amikor én megcsaltam és újra kezdtük akkor én teljesen megváltoztam és minden jó volt addig míg ő bosszút nem akart állni.most azt mondja h tiszta lappal kezdhetnénk.
2009. okt. 5. 21:16
 9/21 anonim ***** válasza:
héééééé ha a ribanc kaphatott esélyt a pali miért nem????
2009. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
látszik,hogy a volt pasidat akarod.
2009. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!