Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek javaslata, ülés...

Van valakinek javaslata, ülés fűtés javítás?

Figyelt kérdés

Van egy Skoda Suprb autóm és a sofőr ülésnek az ülés fűtése nem működik. Ülés fűtést még soha nem javítottam, eltudja valaki mondani , hogy mit és hogyan kellene ...

vagy Pécs környékén egy szerelőt javasolni.



2017. febr. 19. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit magad is meg tudsz nézni,hogy jó-e e a kapcsoló,illetve van-e tápellátás.

Lehet hogy pár száz forintos hiba,egy szerelő viszont úgy ver át ahogy csak tud.

2017. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a megy-e áram a kapcsolóig, aztán a kapcsolótól a fűtésig. Ha igen, akkor a párna van megszakadva vagy is a benne található fűtés. Kapcsold be az ülésfűtést és kezd el nyomogatni az ülést és közben figyeld, hogy az ülésfűtés kapcsolója felvillan-e vagy sem! Persze, ha olyan az ülésfűtés kapcsoló, hogy amikor bekapcsolod, akkor világít benne egy led. Én már jártam így, hogy bekapcsoltam, elkezdtem nyomkodni az ülést és egyszer felvillant a kapcsolóban található led máskor meg elaludt. Egy ponton valahol meg volt szakadva az ülésfűtés.
2017. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagy valószínűséggel szál szakadás a probléma, amit írtatok azt mind megpróbáltam már korábban, szóval áram,kontakt, biztosíték, stb. mind jó, csak ülés fűtés nincsen.

Éppen ezért kérdezem , mivel valószínű a szál szakadás lesz a gond, hogy van -e valaki köztetek aki már "látott ilyent" csinált, javított ilyen jellegű hibát, azaz "szét szedte" az ülést és cserélt már fűtőszálat. aki csinált ilyen melót ha írna róla, hogy mit hogyan, mennyiért, annak örülnék.

Vagy ha ismer valaki Pécs környékén valakit aki ilyen jellegű problémák kezelésével foglalkozik annak is örülnék.

Köszönöm!

2017. febr. 19. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szentlőrincre vidd a vasat Kanizsai Bélához.
2017. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!