Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156 vásárláson...

Zoolii97 kérdése:

Alfa Romeo 156 vásárláson gondolkozok, most találtam egy 2. 0 JTS motorral szerelt tipust. Mik a vélemények rolla, szervizigeny, fogyasztas es szereles teren?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kényes a futóműve, a magyar utak szétrázzák a kasztnit, ezért előfordulhat zörgés a beltérben. Amúgy piszok jó vezetni, nem is fogyaszt sokat az erejéhez képest.
2017. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnel szervizlako lenni es minden evben a kocsidra ralocsolni legalabb egyszer a vetelárat akkor mindenkeppen vedd meg!
2017. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alfát csak 159-et vennék, vagy annál fiatalabb típust. Azért a 147/156/GT-vel szoktak bajok lenni. Ha mégis ezt szeretnéd, akkor inkább 1.8-as motorral, sokkal megbízhatóbb, mint a 2 literes. A lényeg, hogy ne 1.6-os legyen.

Mivel már nem új autó, biztosan költeni kell rá, de nem az autó vételárát. Minden jármű elromlik, ez alól nincs kivétel, ez is csak egy a sok közül.

A lengőkarok nem szokták sokáig húzni a magyar jó minőségű utakon, hamar nyekeregnek. Én inkább a motor miatt aggódnék, nem a legmegbízhatóbb típus, én pl inkább vennék JTD-t.

2017. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat főlleg a harmadiknak :)

Az 1.9 JTD-ről azt halottam gyenge a sulyhoz képest,nem tudom igaz e,nem volt meg szerencsem vezetni.A JTS-röl,azt halottam hogy a vezérlés cserélye 150.000 ben áll meg,hihető ez vagy csak a saját kocsijára akar rábeszélni?

2017. febr. 22. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy itt csak két rossz közül tudsz választani!Nincs olyan hogy jó!

A jtd oké,hogy egy legenda,de jócskán eljart mar felettük az idő,használt dízel meg amúgy is mindig nagy rizikó,arról nem is beszelve hogy csillió km van már ezekben......

A jts meg egy nyűgös lom!Nem is különösebben erős mellé zabál is!Meg valoszinuleg tul van már pár boyracer tulajon......

Ezenkivul a futomuve mindegyiknek halál!A magyar utak meg tesznek is rola böven hogy minel hamarabb kifeküdjenek!A gyári új cuccok megfizethetetlenek,bontott alig van,ha megis az is horror áron!

2017. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alfás csoportban páran foglalkoznak bontással, és nem kis tételben. A legkisebb patenttől a teljes motorig megkapsz mindent, és nem csillagászati áron. Az új alkatrészek sem drágábbak, mint mondjuk egy német autónál.

Szfehérváron pl van egy cég, amely főként Alfa alakrészekkel foglalkozik, és messze nem annyiért árulja őket, mint pl a Bárdi vagy a Unix.

2017. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!