Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért az ilyen emberek erőltet...

Miért az ilyen emberek erőltetik a Suzukit?

Figyelt kérdés

Sok éve kb. mindig és mindenki egyfolytában azt hajtogatja, hogy jaj, miért nem Suzukit vettem, miért nem Suzuki lesz a következő autó, stb, stb, stb.


De!


Akik ezt mondják, nekik semmi közük egy Suzukihoz.


Volvo, Opel, Ford, stb.


De amikor beszélnek róla, akkor:


"Ahhoz minden alkatrész olcsó. Abba csak tankolni kell."


Akkor ŐK, meg kb. MINDENKI miért nem járt Suzukival??????


2017. febr. 22. 21:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Ha panaszkodsz, hogy a mostani autot sokat eszik, vagy nehez hozza alkatreseket szerezni-es dragak, en csak akkor tudom elkepzelni, hogy ugy ajanlanak suzukit, hisz ezek az autok tenyleg keveset esznek."


Sokat eszik, nehéz hozzá alkatrészt találni, de NEM panaszkodom.


Nekem így tökéletes és jó.

Nem jön velem senki ilyennel szembe, parkoláskor sosincs ilyen autó a parkolóban.


Ez olyan, mint amikor van egy csivavád, aki alig eszik, vagy van egy rottweilered, aki nyilván többet kajál.


Ha egy beszélgetés során szóba kerül, akkor elmondom, de nem panaszkodok.


Azért vettem rotit (egyébként tényleg van), mert nekem ez tetszik.

Ha többet kell rá költenem, ha drágább minden, akkor ez van.

Én ezt vállaltam és kész.


De amikor jön Y meg X, hogy jaj miért nem egy 3 kg-os kutyám van, mert .........


Közben meg neki is van 2-3 Kaukázusi juhászkutyája (csak írtam valamit).

2017. febr. 25. 19:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Ertem amit mondasz, es meg is ertelek..:)

Nekem egy regebbi Suzukim van egyebkent, amihez sok minden kot.. Tobbek kozt, hogy a nevelofaterome volt anno, aki elhunyt, majd edesanyame, aki lecsetelte, igy kerult hozzam. Most lakatoltattam ki, 180volt mindenestul, rengetegen mondtak, hogy adjam el, tegyem hozza a munka arat, es veszek egy jobbat, szebbet, nagyobbat... Dehat kotodom hozza, igy nem is engedtem el a kezet..:)

2017. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!