Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autó nekem?

Elsö autó nekem?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy mi a megfelelö elsö autó nekem.Mindenképpen hosszú távra tervezném,nem mennék vele sokat,de,ha mennék vele akkor élvezném,és nem kétezerért tankolnék,hanem tele kérnén,egyszóval autózni venném,nem,pedig csak menni vele,ami a lényeg,hogy nagy legyen,kényelmes,sedan,lehetöleg kézi váltós(az automata nekem nem jön be),az ár átírás nélkül kétmillió alatt legyen,a fogyasztás nálam ezen esetben nem opció,és a fenttartási költség sem,van annyi tartalékom,hogy majd mindent megkapjon.Az értelmes,nem provokatív,nem trágár,nem gúnyolódó válaszokat köszönöm.

2017. febr. 26. 01:10
 1/7 crudy ***** válasza:
43%
Haaat ha nem vagy hulye akkor nem veszel francia autot. Dizelt felejtsd el. A japan autok nagyon tutik de inkabb kompaktak, egyszeruek, es pici motort hasznalnak. Ha van penz lovera akkor probalkozz be egy kaposztazabalo bajor geppel. Hatsokerekesek, a regiek nem neznek ki reginek, nagyon jok a formatervek, egyetlen bajuk h szerviz igenyesek de ha hosszu tavra tervezel akkor kitudod pofozni. Mar csak az a kerdes h sportosabb legyen inkabb vagy kenyelmesebb/nagyobb?
2017. febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
crudy dől belőled az élettapasztalat, ez az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul...csinálj inkább valami mást.
2017. febr. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételek mellett én egy VW Passat B6-ot vennék. De jó lehet a Mazda6, vagy a Skoda SuperB is.
2017. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Esetleg Alfa Romeo 159, de ez eléggé szerviz igényes.)
2017. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomcatters ***** válasza:
100%
2 millio kornyeken, esetleg picivel alatta Honda Accord 2.0 cl7 Szerintem ennyi penzert leg jobb valasztas (nekem is az van)
2017. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Németböl melyek a legjobbak?(valahogy ezek tetszenek és ebben bízok)
2017. febr. 26. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Németből szerintem ez esetben a VW és az Opel.


BMW-t, Mercédeszt, Audit ennyi pénzér nem ajánlanék. Azokból a normális, nem túlhajtott példányok 4-5 milliótól kezdődnek.

2017. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!