Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault jelenleg Skoda vagy...

A Renault jelenleg Skoda vagy Volkswagen szinten van?

Figyelt kérdés

Ma ez volt nálunk a vita témája.

Az új járművekre gondolok.

Én azt gondolom, hogy a Skoda színvonalán van.Árban, minőségben, anyaghasználatban is.


A Volkswagen egy kicsit túlárazott.



2017. febr. 26. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

A Volkswagen nem túlárazott, hanem nagyon elhúzott az eredeti kategóriától. Ezért olyan drága. A VW eredetileg Ford, Opel, netán Toyota, stb szinten kéne lennie. De nagyon belehúztak, és ezért olyan drága.

A Renault sem rossz, nem mondom, de Skoda szint max. Egy Superb és Talisman közül nincs is mit gondolkodni, hogy a Superbet kell választani. Nemhogy Passat.

2017. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Már nem azért, igaz, nem egy 2017-es Superb-ben ültem, kb. 2010-2011-es lehetett, de az anyaghasználata szerintem siralmas, ahhoz képest, amilyen kategóriában van az a kocsi.
2017. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Inkább Skoda. Bár meg kell hagyni, hogy mind a Skoda, mind pedig a Renault nagyon tör felfelé.
2017. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Donald J. Trump ***** válasza:
67%

Kisautóban a Renault, aztán úgy Polo szinten kiegyenlítődnek az erőviszonyok, Golftól felfelé meg egyértelműen a VW - bár a Skoda azért talán nem éri el a Renault színvonalát.

Viszont haszongépjárművek terén már megint egyértelműen a Renault a nyerő - egy vicc, amit a VW az új tgk.-ival művel.

2017. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
A fókszvágen erősen túl van árazva. Lassan a Skoda is. A Skodákban lehet találkozni olyan iszonyú megoldásokkal, hogy csak néz az ember. Hiába, nem engedheti az anyacég, hogy a fejükre nőjenek.
2017. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, a Skoda meg a fosvágen nár lassan ugyan olyan drága lesz, holott elvben a Skodának olcsóbbnak kéne lennie. Azért kiváncsi vagyok, hogy mit tennének a Skodával, ha a fosvágen nem "korlátozná" őket.
2017. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mind a 3 egy rakás szar. Ezek nem autók..
2017. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Kinek mi az autó ugyebár :D
2017. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

8-as


Ha neked is olyan biciklid lenne, mint neki, akkor tudnád, hogy mi a jó autó :D

2017. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen biciklie van szóval... :/
2017. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!