Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire bűntett a rendőr ha...

Mire bűntett a rendőr ha elkap Simson s50b-vel?

Figyelt kérdés

felújítás utáni próba köre akarnám elvinni 70/4 henger kapott ezt kívülről nem látni a változást , biztosítás 1 éve nincs ,jogsim sincs mert most csinálom autóra


faluba egyből megállítanának szerintem a rendőrök ha jönnének mert ugye nem látták még sose a motort az úton "új" már csak azért megállítana szerintem



#rendőrelkap
2017. febr. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

a legfontosabb, hogy mélyen hallgass arról, hogy most csinálod a B-t..


a rendőrök csak egy szimót látnak, a változást nem..

a biztosításról hallgass.


a legfontosabb, hogy udvarias legyél...ne arcoskodj,

a többit meglátod...embert nem esznek, az biztos..

2017. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első dolguk lesz, hogy elkérik a jogsit meg a biztosítást.

Nem tudom mennyi jár, ha nincs, de a B jogsiddal kapcsolatban kussolj! Mivel a csekken felül (amit amúgy tutira kapsz) még ráadásul 2 évre is akár eltilthatnak attól, hogy lejogsizz.

2017. febr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor kivárom míg lemegy az autós jogsi addig pihen a simo egy cseppet még azzal már lehet vezetni úgytudom
2017. febr. 28. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Fix 45 ezer ha nincs jogsid, a biztosítás meg 5-50 es, max 70 helyszínen, feljelentés esetén meg sokkal több.
2017. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!