Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autòs forgalmi gyakorlati...

Autòs forgalmi gyakorlati òrák hol?

Figyelt kérdés
Altalaban csak lakott teruleten? Vagy kotelezo pl orszaguton is vezetni?

2017. márc. 5. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan kötelező országúton is. Talán 2 óra.

Gyakorlatilag meg azt ír a kartonra az oktató, amit akar.

2017. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbbet lakott területen belül, mégpedig minél forgalmasabb, komplikáltabb forgalmi helyzetekben közlekedve lehet tanulni.

Ennek természetesen megvan a menete, fokozatosan viszik be az oktatók a tanulókat az összetettebb forgalmi helyzetekbe.

Az országúti vezetést többnyire elég lenne egy-két alkalommal megmutatni, ennek ellenére arra is sok példa van, amikor vidékről a megyeszékhelyekre vezető tanulók idejének jelentős része azzal telik, hogy 40-50 kilométerről bevezetnek, majd haza.

2017. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a tajekoztatast:) mennek a zoldek.
2017. márc. 5. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van leosztva a 29 kötelező óra: 9 óra alapoktatás van, 14óra városi, 4 óra országút, 2 óra éjszakai.

Nekem volt országút egy csomó, mert az egyik "útvonal" arra esett, át kellett menni egy 110es szakaszon erre felhajtás, haladás és lehajtás, stb, a vizsgán is azt húztam. Itt lehet csak megmutatni a 90-et vagy annál többet, 5-6. sebességet (6sebességesen tanultam) és jó oktató mellett megtapasztalni ezt azért, nem egyedül.

Oktató függő egyébként az egész, engem vitt éjszakai vezetésre is: este 9től 11ig tartott és ebben is volt országút, de volt akit nem.

2017. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!