Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kátyútól törött el a...

Ha kátyútól törött el a felfüggesztés, kaphatok kártérítést?

Figyelt kérdés
Belementem egy méretes kátyúba (Budapesten), nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni. Csináltam fényképeket, hátha jók valamire. Biztosító nem akar fizetni. Az önkormányzat fizet ilyenkor?

2017. márc. 7. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
csak ha rendőrt hivtál és ők fotoztak, jegyzőkönyveztek.
2017. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrt hívni, megvárni, jegyzőkönyvet felvetetni (akkor is ha nyűglődnek, "nem a mi dolgunk", "biztos gyorsan ment"). Akár biztosító, akár önkormányzat, alap hogy legyen rendőrségi jegyzőkönyved ami a helyszínen, a helyszín elhagyása nélkül készült.

Mivel ilyened nincs, sajna így jártál, nem fog fizetni senki...

2017. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi törött el a felfüggesztésben?
2017. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták. Hozzáteszem, azért ilyen szigorúak az előírások, mert 18 éve, amikor a felfüggesztés sérülését bevették a biztosított események közé, boldog-boldogtalan a biztosítóval akarta kifizettetni a hirtelen szükségessé vált új felfüggesztést.
2017. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Reichardt Bálint ***** válasza:
A fotó az fontos, itt vannak még hasznos tippek, amit kátyúkár esetén érdemes megfogadni: [link]
2017. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak. Nem tudom pontosan, mi törött el, sajnos nem vagyok nagyon hozzáértő.
2017. márc. 17. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tökjó ha még azt sem tudod mi a baja XD
2017. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!