Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyi esze lehet annak az...

Kb mennyi esze lehet annak az embernek, amelyik elkezd "büntetőfékezni" teherautó vagy egy busz előtt?

Figyelt kérdés
Az meg van a primitív agyában,ha a többtonnás jármű sofőrje fék helyett a gázba lép bele ,akkor az agya maradékát a matchboxa kesztyűtartójából kaparják össze? Vagy gondolja h le tudná fékezni ? Meg úgy egyáltalán mi ez a fékezgetős divat mostanában? Ennyi kisegítőből szökött ember honnan van az utakon?
2017. márc. 9. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán egy bit...
2017. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Síkhülye, főként kisebbségi komplexusos emberek csinálják, akik csak így tudják megmutatni, hogy "na majd én megleckéztetlek" stílusukat.
2017. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ezek gyökerek.


Az a baj, ha hátulról eltolod akkor te vagy a hibás, mert te jöttél hátulról. Viszont, most hogy kezdenek terjedni az autós kamerák nyugodtan le lehet majd tolni őket az útról :)

2017. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Kb. annyi, mint annak a furgonosnak, aki dudálgatva meg elakadásjelzővel előz meg, mert hideg motorral csak 85-tel mentem előtte a nyíl egyenes, kihalt úton!

Önkéntes rendőrök ezek!

2017. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt ezek zárják magukra az ajtót ha nem tudnak elmenekülni az akciójuk után.
2017. márc. 9. 21:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 70-el közlekedem, lesz@rom kinek tetszik kinek nem. Amikor 90-100al közlekedtem a 2-3 számjegyü utakon akkor is zsinorba előzgettek.

Na meg miért füstöljek bele a környezetbe 7liter benzint mikor így 5literből kijövök.

2017. márc. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pályán is 70nel bohóckodsz akkor viszont egy igazi okleveles baromvagy te is márne haragudj. Ha annyit problémázol azon az 1-2 liter benzinen,lehet jobb lenne ha busszal járnál. Ebben az országban vannak a megengedett alatt szédelgő birkák (akik sok veszélyes előzést kiprovokálnak) meg a mindenáron előzni akaró,közveszélyes száguldozók gyökerek akik aztán nagy sietségükbe ráérnek egyet fékezgetni aztán meredten nézni előre mikor utoléred és melléállsz. A magyarnak a 80 százaléka nem tud/ akar normálisan közlekedni.
2017. márc. 10. 08:40
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért is megy a cirkusz a VEDA ellen is.Ha van egy ötvenes korlátozás ,az egyik 30-cal ,a másik 80-nal akar menni. Egyiksem jó,kevés az olyan ember amelyiknek megfelel az intelligenciája a jogosítvány megszerzéséhez.
2017. márc. 10. 08:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg olvasni! Írtam milyen utakon közlekedem.
2017. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a buszon az első utas ülésből nézed ezt a közlekedési szituációkat :)
2017. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!