Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványban szereplő 101...

Neumann19 kérdése:

Jogosítványban szereplő 101 kóddal lehet váalalni cégnél munkát?

Figyelt kérdés
2012-ben tettem le a C kategóriás jogosítványt. most kezdtem el a D-t de szóltak hogy 101 kódja van jogosítványomnak. nézegettem neten hogy most ez hogyan is működik.Olvastam hogy 101 úrvezető vagyis csak saját autót vezethetek.102 a hivatásos. 2 éve dolgozom KPM a Rend őrei már egy párszor megállítottak de sose szóltak hogy a 101-es nem jó.2017.10. hóban jár le a jogsim érdemes kiváltani a 102-t?vagy várjam meg míg lejár? Plusz egy kérdés olyat is olvastam hogy 101 re PÁVOT se kapok. 18 tonnással dolgozom. valahol szerintem elbakizták!Mert hivatásost akartam. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. márc. 30. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elírták annó, pedig kamionos vagyok 15 éve. 90 % - ban külföldön járok, ott meg nem foglalkoztak vele, ha volt kontrollom. 2 éve csináltam a GKI vizsgát, a beiratkozásnál szóltak, hogy nem jó a kód. Gyorsan kerítettem egy zugdokit, még aznap megírta az új alkalmasságit, leróttam a szokásos sarcot, aztán már van új jogsit.
2016. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben reklamálhatsz is maitta, elhet kiderül valóban csak elírás, akkor ingyen kell hogy intézzék.
2016. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Okmányirodába szúrták el ! Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!