Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok, ti hogy kezelitek az...

Csajok, ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, néha a plafonon vagyok, néha nevetek, néha a K anyjába küldöm el az illetőt, de van, hogy azt sem tudom, mi a helyes reakció.


Gondolom nektek is van a környezetetekben olyan pasi, aki tök komolyan gondolja, hogy úgy általában a nők nem tudnak vezetni.


Ilyenkor saját bénaságukat leplezik, vagy egy 40 fős faluban laknak, vagy tényleg minden ismerősük és rokonunk aki nő, tényleg kicsit bénácska.


És itt leragadnak, és kb. úgy élik meg a történetet, mint hogy a fű az zöld.


Tehát, ti csajok, hogy reagáltok ilyenkor?


(nálam volt már, hogy ezen az oldalon annyira eldurvult a helyzet, hogy írtam az illetőnek, hogy akkor holnap találkozzunk személyesen, és akkor kiderül, hogy ki és mennyire béna, de többet nem írt)


2017. márc. 11. 19:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
Majd akkor legyél nagyra magaddal, ha egy 40t-ás kamiont elvezetsz a városban magabiztosan...
2017. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy alig van női autóversenyző, illetve a profi és/vagy hivatásos sofőrök nagyrésze is ffi. Nem arról van szó, hogy nők ne tudnának úgy, vagy jobban vezetni, mint egy férfi és egy random férfi ne lehetne sokkal bénább, mint egy nő.

De nagyátlagban bizony a nők rosszabbul vezetnek, mint a haviatásbeli megoszlás is mutatja.

2017. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat a nőket zavarja ez, akik tényleg nem tudnak vezetni.
2017. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Majd akkor legyél nagyra magaddal, ha egy 40t-ás kamiont elvezetsz a városban magabiztosan..."


Akkor most neked brühühűű, mert a motor jogsin kívül mindenem megvan, és bár nem napi szinten, de vezetek tehert, tehert póttal, és beugrósként kamiont is.


Kisgyerek korom óta az volt az egyik vágyam (manapság bakancslista egyik részének mondják), hogy Ikarus 280-as (gyengébbek kedvérért csuklós) buszt vezethessek.


És míg más utazásra meg drága ruhákra és ékszerekre költött, addig én meg a jogosítványokra.


Nem tudom, hogy mit kell ismeretlenül ítélkezned???!!!


Most én írjam azt, hogy akkor dumálj, ha már voltál nővel ágyban?


Volna jogom ezt kijelenteni és feltételezni? NEM. Mert nem ismerlek, így nem ítélkezem, és bunkózom ismeretlenül.

2017. márc. 11. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal csak hülyéskednek veled, de már az írásodon látom, hogy halálkomolyan veszed a dolgot, igazi törtető csaj vagy.
2017. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Érdekes, hogy alig van női autóversenyző, illetve a profi és/vagy hivatásos sofőrök nagyrésze is ffi."


Arra nem gondoltál, hogy a nők nagy részét nem érdeklik az autók, a versenyzés?

Talán a hideg futkos a hátukon amikor izzót kell cserélni, vagy megkérdik tőlük, hogy milyen olaj van a kocsiba, fogalmuk sincs, mi a különbség egy V vagy boxer motor között, nem tudják mit jelent egy jobbos vagy balos akksi, stb.

Mert nem érdekli őket.


A neveltetés és a társadalmi elvárás, nem ezt veri beléjük.


De ugyanígy van a pasikkal is.


Nem az az elsődleges, hogy óvóbácsik legyenek vagy bébiszitterek, vagy konyhatündérek, de attól még nagyon sok férfi szerethet-tudhat főzni, érthet a gyerekekhez, stb, stb, stb.

2017. márc. 11. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

"Arra nem gondoltál, hogy a nők nagy részét nem érdeklik az autók, a versenyzés?

Talán a hideg futkos a hátukon amikor izzót kell cserélni, vagy megkérdik tőlük, hogy milyen olaj van a kocsiba, fogalmuk sincs, mi a különbség egy V vagy boxer motor között, nem tudják mit jelent egy jobbos vagy balos akksi, stb.

Mert nem érdekli őket.


A neveltetés és a társadalmi elvárás, nem ezt veri beléjük.


De ugyanígy van a pasikkal is.


Nem az az elsődleges, hogy óvóbácsik legyenek vagy bébiszitterek, vagy konyhatündérek, de attól még nagyon sok férfi szerethet-tudhat főzni, érthet a gyerekekhez, stb, stb, stb."


Ha te ezeket belátod, mi választ el attól a lépéstől, hogy belásd a nők szimplán azért roszabb sofőrök, mert nem is érdekli őket, hogy jók legyenek.

Eljutnak A-ból B-be? Igen. Ennyi.

Ugyanaz, mint a ffiaknak az öltözködés:

Eltakarjaa himbilimbit? Igen. Ennyi.


Nagy általánosságban te írtad le az okokat, miért is van ez így. :) Minek hőzöngsz akkor?

2017. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


1. Nem hőzöngök, csak feltettem egy kérdést a NŐKNEK amire érdekes módon jó pár nőnek álcázott valószínűleg pasi válaszolt.


2. Olvastad amit írtam?


NEM azt írtam, hogy a pasik nem tudnak főzni, a pasik nem értenek a gyerekekhez, stb.


HANEM, hogy a többséget nem érdekli, így az emberek általánosítanak. (az, hogy valakit valami nem érdekel, az nem egyenlő azzal, hogy kezét-lábát töri, de nem ért hozzá)


Ergo. Ha most NEM minden nő műszaki meg autó bu.... mint én, az még nem jelenti azt, hogy a nők általánosságban véve bénák ezen a téren.


Külön megkérnék, minden pasit, ha már egy nőknek szóló kérdésre válaszolnak, akkor ne keltsék a feszültséget, ne vádaskodjanak, ne ferdítsék el egy tök általános kérdést!


Ez egy ugyanolyan kérdés, mintha azt írtam volna, hogy Micimackó milyen viszonyban van Malackával?

2017. márc. 11. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jolvan nyafka hercegnő, elfogyott a jégkrém? Majd egy hét múlva ha lenyugodtak a hormonok gondolt át mégegyszer, hogy minek hisztizel itt..
2017. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csaj, de válaszolok.


Ennyire számít más véleménye? Miért törődsz bárkivel? Te tudod, hogy tudsz vezetni. Kész, ennyi. Nem kell foglalkozni másokkal. Vannak női sofőrök, akik tudnak vezetni, és vannak férfi sofőrök, akik nem tudnak. Láttam már 35- éves férfit, akinek nincs jogsija, mert egyszerűen fél a vezetéstől. Ugyanakkor láttam már női kamionsofőrt/taxisofőrt/buszsofőrt is!


A sztereotípiákat ettől függetlenül fogadd el, ez ellen nem tudsz tenni semmit, és nem fogod megváltani a világot. Ahogy megbélyegzik, hogy egy férfi lusta és nem tud főzni, úgy megbélyegzik a szőke nőket vagy adott esetben azokat, akik nem tudnak vezetni. Ezek közül egyik sem igaz, mivel kivételek mindig vannak. Füleden engedd ki, és lépj tovább.


Ha ennyire zavar, le lehet állni veszekedni, de minek? A vezetési tudás relatív. Kinek mit jelent. Szimplán A-ból B-jutást? Vagy 150-200km-re való vezetést? Netán egy nap 500-600 km megtételét? 40-50 tonnás járgánnyal való vezetést? Versenyzést, rallyzást, off-roadot? Ezer féle dolog lehet, ami a vezetéshez kapcsolható.

2017. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!