Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok, ti hogy kezelitek az...

Csajok, ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, néha a plafonon vagyok, néha nevetek, néha a K anyjába küldöm el az illetőt, de van, hogy azt sem tudom, mi a helyes reakció.


Gondolom nektek is van a környezetetekben olyan pasi, aki tök komolyan gondolja, hogy úgy általában a nők nem tudnak vezetni.


Ilyenkor saját bénaságukat leplezik, vagy egy 40 fős faluban laknak, vagy tényleg minden ismerősük és rokonunk aki nő, tényleg kicsit bénácska.


És itt leragadnak, és kb. úgy élik meg a történetet, mint hogy a fű az zöld.


Tehát, ti csajok, hogy reagáltok ilyenkor?


(nálam volt már, hogy ezen az oldalon annyira eldurvult a helyzet, hogy írtam az illetőnek, hogy akkor holnap találkozzunk személyesen, és akkor kiderül, hogy ki és mennyire béna, de többet nem írt)


2017. márc. 11. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát, szoktam elég szép bénázásokat látni azoktól a hapsiktól, akik egyébként leszólják a női sofőröket.

Amúgy ami bosszantóbb, azok azok a nők, akik azt mondják, hogy "jaj, én lány vagyok, nem tudok vezetni", közben meg teljesen jól vezetnének, ha mernének. Az ilyen hozzáállás eléggé erősíti az ilyen sztereotípiákat.

Szerencsére vannak magabiztosabb, jó női sofőrök, de sajnos ez a ritkább.

2017. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"HANEM, hogy a többséget nem érdekli, így az emberek általánosítanak. (az, hogy valakit valami nem érdekel, az nem egyenlő azzal, hogy kezét-lábát töri, de nem ért hozzá)"


Ezt azért kétlem, hogy tolatásnál vagy parkolásnál azért teljesítenek a nők rosszabbul a férfiakhoz képest, mert nem érdeklik őket az autók műszaki berendezései. De lépjünk tovább.


Másrészt a férfi-nő vitához: nekem mondhatják, hogy nem tudok főzni. Röhögök rajt, vagy nem is mondok rá semmit. Úgy is az számít, amit a családi körben csinálok; ők pedig tudják az igazságot. Én nem akarok bizonygatni senkinek, főleg, egy vad idegennek, akivel életben nem találkoztam, és valószínűleg nem is fogok.

2017. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és a férfiaknak van igazuk, ők jobban vezetnek, és okosabbak is. 24/N
2017. márc. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!