Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen gumiabroncsot...

Tomcatters kérdése:

Ti milyen gumiabroncsot hasznaltok, es hogy vagytok megelegedve vele?

Figyelt kérdés

Gondolok itt

-Kopas

-Aquaplaning

-Gordulesizaj...stb?

En most csereltem a nyarit ujakra


2017. márc. 12. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már sok autón sokfélét, Michelin-ben és Continental-ban még nem csalódtam.
2017. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En most ugy dontottem kiprobalom ezt az uj Hankook ventus prime3 :D Eddig yokohamaim voltak foleg D
2017. márc. 12. 20:34
 3/12 szántóvető ***** válasza:
contit.hát azt az aqua-dolgot nem teszteltem,ezt leszámítva jónak tűnik.
2017. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem valami kínai vacak van 2005 óta és téli, nyári continental, az 4 éves, eddig nem volt baj, azért kellenek ócska,régi gumik mert fizető parkoló az utcánk ( 1 családba 1 autó , de nekünk 3 van így nem jut ingyen parkoló ) és padkáznom kell ha haza megyek ebédelni vagy wc-re és ha kár esik benne akkor ne járjak úgy mint a másik autóval, hogy 1 nyár alatt a padka tönkrevágjon 80 ezer forintos gumikat...


Hankookról jókat hallottam.

2017. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En is jokat hallottam , napokba atnyalaztam az itthoni es kulfoldi teszteket :D Atlagba 5 csillagbol 4-5 megvolt :D Ar/ ertek be szerintem verhetetlen :D Contim meg nem volt , de az tuti jo
2017. márc. 12. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Téli: Sava eskimo s3+

Ősszel vettem őket. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó. Hóban nagyon jól kapaszkodik, vizes, nyálkás úton is kiszámítható.


Nyári: Continental, de még nincs felrakva.

Előző nyáron 10 éves Kormoran volt fenn, de már nagyon könnyen megcsúszott száraz úton is, vizes úton pedig már úszkált. Gondolom új korában nem lehetett rossz.

2017. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kormoran az a V mintas vizelvezetos ? Elvileg azokrol sem olvastam rosszat
2017. márc. 12. 21:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Barum Snovanis. Bevált. A súlyt is jól bírta.


A másik autón Kormoran van, de szerintem nem a legjobb, így majd, főképpen hátra BF-Goodrich fog kerülni. (A Michelin gyártja egyébként.) (Mind a kettő kishaszon.)

2017. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem V mintás, hanem normál szimetrikus futófelülete volt. A pontos nevére sajnos nem emlékszem.
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eddig télen nyáron Kleberrel jártam (téli, nyári is az volt) vizet jól nyomta ki mindegyik, de elég hangosak voltak (a nyári is). Kopásra se rosszak, jól bírták a nyúzást. Most, autócsere után, a téli Hankook, eddig bevált és halkabb is, a nyári Bridgestone, de azzal még nem volt alkalmam túl sokat járni.
2017. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!