Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok...

Ti melyik autót választanátok az alább felsorolt szempontok szerint a 2-ből?

Figyelt kérdés

2 autó van kiszemelve jelenleg:

Subaru forester S turbo (97-02)

Volvo xc70/v70 cross country (00-07)


mindkettőt benzinesen kerestem eddig, bár a volvot szerintem d5 motorral bevállalnám


a szempontok amik fontosak:

2 felnőtt, 2 gyerek kényelmes és biztonságos utazása

fenntartási költség

sehol ne hagyjon az út szélén.



Ti melyiket választanátok?

pro-kontrák jöhetnek



2017. márc. 14. 08:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
fórumok, csoportok, minden szerint mindkettő autó legendásan megbízható ha megkapja azt ami jár neki
2017. márc. 14. 08:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Subaru. A Volvo iszonyatosan csúnyán öregszik, már újkorában is tele van igénytelen megoldásokkal.
2017. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
például? nem ismerem őket annyira, illetve ez lenne, vagyis ezek közül lenne valamelyik életem 2. autója
2017. márc. 14. 08:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Gagyi anyagból vannak a kapcsolók, amelyik véletlen kapott gumirozást, az mállik róla. Nyikorog az ajtókárpit, ilyesmik. És még ez a gyártó akar prémium lenni...
2017. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor inkább a subaru?
2017. márc. 14. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Jajj, a Subarukba szerelmes vagyok mostanában, úgyhogy nem kérdés :D
2017. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én tuti a Volvot választanám, de nekem az XC90 jobban bejön, mint az XC70. Régi S40-esünk volt. Gyenge volt az 1.6 benzin motor, de amúgy az autót imádtam. Idős kora ellenére minden működött benne, szép volt a faberakás, stílusos autó volt.


Amúgy két olyan autót mondtál, ami mindkettő szerintem jó választás.

2017. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 4-es hülyeségeket ír. Volvom van (XC60), előtte Audim volt több is.

Az Audiban eltörtek a kis rekeszek zsanérjai (könyöklő, kesztyűtartó, aprópénztartó), mállottak a gombok (rádió, hőmérséklet, stb.)

A Volvo abszolút prémium belülről (5-ös BMW tulaj barátom a sajátjához képest jelentette ki).

Sokat megkérdezik mikor beülnek vagy benéznek, hogy új? Pedig már 4,5 éves és vajszínű bőr!!


A futóművel szenzációs, az 5 hengeres D% motorral pedig élmény minden út.

Én nagyon szeretem, csak azt sajnálom hogy már nem gyártják az 5 hengeressel az újakat.

Nem baj, majd az új XC90 a 400 lovas T8-as hibridmotorral jó lesz.

2017. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Még teljesen újban nem lenne kizártak ezek a Volvo-k, de így csak Subaru, de az még öregebb.


Én nagyon néznék valami fiatalabb mást, akár koreait.

2017. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem öregszenek annyira ezek a volvok.Ülései kényelmesen és jól állíthatóak.Nagyon sok jó megodás van bennük.Jól variálható a csomagtér is.Biztonság szempontjából a legjobb választás.A benzines motorjai nagyon megbízhatóak.Szívó benzineseknek is elég ereje van de ha több kell ott vannak a turbós motorok.Mindenképpen jó állapotút keress amivel törödtek.Futőműve is jól bírja a magyar utakat.A subarut nem ismerem.De abból nagyon kevés van ha használt alkatrés kell akkor bajba lehetsz.
2017. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!