Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik új SUV autót választaná...

Melyik új SUV autót választanátok Ford Kuga Titanium Technology, Kia Sportage Ex Prémium, Peugeot 3008 Allure?

Figyelt kérdés
Persze a legdrágább a Ford kb. 12M, majd a Peugeot 10,5M, vagy szintén a Peogeot más összeállításban 8,6M, végül a Kia 8,2M

2017. márc. 16. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Városi "telepjárót" venni felesleges új divat. Amennyiben olyan helyen lakik valaki, vagy rendszeresen jár úttalan utakon az vegyen valódi telepjárót inkább! Ezt egyfajta nyílt titok manapság. Mindenki tudja, de önámításból vásárolják a suv és crossover járgányokat, amelyek csupán magasított átlagautókra épített üzleti fogások. Ezek kizárólag az autógyártóknak és forgalmazóknak jók, semmiképp nem kedvezőek a vásárlóknak. Nem tudnak többet, mint az olcsóbb kisebb méretű ill. eredeti testvéreik!

(Kuga - Focus, 3008 - 3008)

Ha mindenképp a három közül kellene választanom, akkor talán a Kia mellett döntetnék. A 7 év garancia sokat számít, (ha eladod 4-5 évesen, jó esetben még mindig van rajta 2-3 év, ami eladhatóbbá teszi). A kissé ormótlan külsejét leszámítva jó autó. Van négy kereke, vannak benne ülések, motor ami hajtja, fék ami megállítja, a 8 colos okosság már az űrkorszakot idézi, tehát a célnak megfelel. :-) Az ára reálisabb, mint a másik kettőé. A különbségből bőven marad pénzed a szervizelésekre, a tankolásra és jó néhány wunderbaum-ra is az elkövetkezendő években. Ez nem egy utolsó szempont! (főleg ha 4 milla különbséggel számolok)

Legyél nagyvonalú! Válaszd az olcsóbbat és vegyél az asszonynak egy új ruhát, vidd el egy spa hotelbe, a gyerekeidnek (ha vannak) újíts be egy playstation 4-et egy új nagy képernyős tévével. :-D

2017. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1# vagyok ismét

A Suzuki SX4 S-CROSS vagy a Vitara nem jöhet szóba? Szerintem gondolkozz el rajta. A legjobbam, legkedvezőbben fenntartható autók a suzukik, ráadásul tagadhatatlanul jól bevált járgányok. Ár/érték arányban verhetetlenek. A legdrágább verzió 6,8 - 8 millió, készletakcióban még olcsóbbak.

2017. márc. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már ezeket a marketing ótókat akarod, akkor vegyél egy Vitarát. Amúgy meg vegyél egy rendes alsó közép kocsit.
2017. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem Kia van. Über király!Nem hinném,divatból veszik az emberek a "városi terepjárókat".Ezt méretet,kényelmet,ülés poziciót -sokkal jobban rálátsz a forgalomra-, biztosánságot,stb-t
2017. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elözö vagyok,csak rossz gombot nyomtam.

Szóval, biztonságot, stb-t a normál személyautók nem tudják nyújtani.

A Kuga is tetszett,de annyival nem jobb mint amennyivel drágább."Pözsót" semmiképp.

A Kia tökéletes minden szempontból.

2017. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bár nincs itt, de én a Kodiaq-ra szavazok.
2017. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinte vártam hogy mikor dobja be valaki ezt az ócska elcsépelt marketing dumát,hogy ezekből milyen jol ralatni a forgalomra,meg mennyivel biztonsagosabbak...stb.....
2017. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Ezekből csakis a KIA, a PSA egy ilyen szegmensben szóléc a felsőfokon. Ford, meg össze vadászott, költséghatékony alkatrész választás.

Toyota RAV4 ezekre rá ver pár kört.

KIA egyszer klasszikus belsejű belül, ami nálam például előny, aki a matt műalumínium betétektől ki vagyok.

2017. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BiTOPro97 ***** válasza:
*szopóléc*
2017. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy dologban tagadhatatlanul jók ezek a SUV-ok. Ez pedig a kényelmes ki és beszállás. Az alacsony autóból egy idősebb, esetleg reumatikus panaszokkal, túlsúllyal bíró egyén elég nehezen kászálódik be/ki, de ezekből csak oldalra fordul, és kicsusszan az ülésből.
2018. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!