Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Össze lehet önteni 2külömböző...

Asddsaasddsaasddsa kérdése:

Össze lehet önteni 2külömböző 2t olajat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy össze szabad e önteni 2 külömböző márkáju 2t motorolajat.Egy aprilia rs 50 röl van szó ami nem rég került hozzám használtan.Nem tudom milyen motorolajat öntött az előző tulaj a mociba.(nagy esélyel valami sz.rt)Szóval erre szeretnék valami motult önteni.Szóval akkor engedjem ki,vagy rászabad?lehet hogy buta kérdés de még csak az 1. szezon jön :D 14/f

2017. márc. 22. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy számit e:a moci 2005ös
2017. márc. 22. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lesz tőle baja, 2T 2T, de a nagyok azt mondják, hogy akkor is ugyanolyat kell rátölteni. Én lehet inkább leengedném.
2017. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
enged le mert csak elbaszsod vele a motult is,de amúgy össze lehet keverni őket csak nincs sok értelme
2017. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2017. márc. 22. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy túrán észreveszed, hogy fogytán a 2T olajad. Nem öntöd bele amitt a legelső helyen be tudsz szerezni?
2017. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan össze öntheted őket, h mindkettő 2T olaj!
2017. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 ne indulj amúgy túrára kevés olajjal, vagy legalább tudd, milyen van benne, hogy azt tudd rátölteni.

Nem lesz tőle baja elvileg, de továbbra is azt mondom, hogy ha van rá időd, inkább engedd ki, amúgy is ki tudja mióta van benne az az olaj, lehet át is telelt benne - bár az se kéne ártson az olajnak, az a biztos, ha teljesen újat raksz bele.

2017. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2017. márc. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!