Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót festeni fújós sprayfesté...

Autót festeni fújós sprayfestékkel?

Figyelt kérdés

Nincs kompresszorom , sajnos nem is tudok kérni senkitől , ezért a sprayfestéken gondolkozom ! Van belőlük jó márka ?

Sajnos annyi pénzem nincs hogy elvigyem fényezőbe .



2017. márc. 22. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
de mé akarod az egeészet ujrafesteni? elég ahol a hiba van azt csokolom. En is azt csinaltam. Azokat is szepen ellehet tuntetni.
2017. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
17%

Ha nagyon ügyes vagy,ertesz a festeshez,es csinaltal is mar ilye,tehat van benne tapasztalatod akkor meg spray-vel is egesz szepen lehet dolgozni!Nyilván a szeptol meg tokeletestol messze áll de azert 2-3 meterrol vallalhatoan nez ki!Persze közelről latszani hogy hót felhős az egesz,esetleg meg is van folyva,meg eleg narancsos,de ha nem a szepsegdij a cel akkor megoldható!Inkabb ilyen legyen mint rozsdas meg utott kopott!

Meg annyi hogy a tapasztalat alatt nem azt értem hogy egyszer egy flakon 20 eves beszaradt kályha ezüsttel lesprickoltal egy 100-as szeget....

2017. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom , azért akarom az egészet mert minden elemen kopott a festék vagy apró horpadások vannak , még az elektromos festékszórón gondolkoztam , arról mi a véleményetek?
2017. márc. 23. 10:34
 14/19 anonim ***** válasza:
A velemenyem az,hogy szarból várat nem.lehet csinálni,főleg nem ilyen filléres sufni dolgokkal!
2017. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Reichardt Bálint ***** válasza:
64%
Nem alkalmas arra, hogy egyenletesen fess vele.
2017. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
En is gondoltam hogy nem lesz olyan szep mintha fenyezobe keszult volna ,de ahogy most van attol csak szebb lehet :) koszi a valaszokat sracok!
2017. márc. 23. 13:10
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Egy egyszerű számítógépházat nem lehet ezekkel egyenletesen szépen lefújni, nemhogy autót.
2017. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 veterán vas ***** válasza:
27%

Minek a spray, amikor árulnak "natúr" festéket is?.

Nehogymá" a hajtógázt is pénzért vegyed!

Vásárolsz egy 6-8 kilós dobozzal, felhígítod, és egy kisméretű teddy-hengerrel felgurigázod.

Megtakarítod a kompresszort, a pisztolyt.

Lehet, hogy nem lesz szép, viszont óccsó. ;)

2017. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Fes3
2017. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!