Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a BMW 330 CI kocsimat,...

Eladtam a BMW 330 CI kocsimat, és vettem egy új LADA Vesta Lux kocsit. Sokan furcsán néznek azóta, mi lehet az oka? Te furcsállanál egy ilyen autóvásárlást?

Figyelt kérdés

A bmw 2002es volt, jó volt meg minden, erő is volt benne.

Sokat is fogyasztott, meg régi is volt,NO de a csajok tényleg buktak még mindig rá.

Már rég elakartam adni.haverjaimnak golf,passat,audi a4, van, ők valami hasonlót ajánlottak.

Néztek is mikor megláttak az új Ladában.

Nekem tetszik, feszes, nagyon újszagú kocsi, és tele van extrával.

Én nem bántam meg, de sokan furcsálják, hogy bmw után most miért kell pont lada?

Tényleg ennyire benne van még a magyar autós társadalomban az hogy csak a német hátsókerekes autó lehet a jó, más nem jöhet szóba?



2017. márc. 27. 14:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
A kerdes eleg kamu szagu,de ha megsem,akkor nem is csodalom hogy neztek mert jo nagy kretén vagy.........
2017. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg okos döntés volt. Szomszédomnak is az újjab lada van amitt a 2000es évek elején gyártottak. Nagyon meg van vele elégedve. Tényleg minden hiba nélkűl használja napiszinten.
2017. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg most váltál "kreténből" emberré.
2017. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszik, már raktam bele 1200 km-t, mióta megvettem, de még bejáratós a motorja.

Nagyon jó élmény vezetni is.

Igaz kicsit furcsa a bmw után.

Haverjaim még mindig úgy állnak hozzá, egy német autó sokkal jobb választás lett volna, azok megbízhatóbbak.

Én ezt csak pár év múlva fogom megtudni, hogy megérte-e megvenni.

2017. márc. 27. 14:55
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Legalább az alkatrész olcsó lesz hozzá.
2017. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Megállna a bmw és a lada egymás melett, és latakarnátok a jeleket. Kihívnátok a plázából 10 cicababát, szerintem mindnek a lada tetszene külsőleg. Amint kitakarnátok a jelet, egyből a bmw.
2017. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
Német sznob kategóriát nem vennék , japánt inkább . A környezetemben lévő emberek használtan vettek Lada termékeket . Azok fogyasztottak rendesen , 2-3 évente teljesen fel kellett újítaniuk és a kasznik többsége is bomlott . Új korukba mit tudnak kétséges . Orosz ajándékba jöhet , fizetni nem fizetnék értük . Koreaiért sem .
2017. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%

Élőben még nem láttam, majd ha látom megnézem kiváncsiságból (bár én lesz***om az új kocsikat...)

Ismerősöm 24 millió forintos Audi A4-ese mellett is csak simán elsétáltam :D de egy jó öreg Mercedest vagy BMW-t megbámulok rendesen...



Az, hogy valóban milyen az autó az csak évek múlva derül ki hiszen ez egy vadi új autó...

Annyit tudok, hogy Renault-val közreműködve csinálják.

Aztán, hogy ez pontosan mit is jelent?!?!? Mennyi benne a francia alkatrész és mennyi az orosz az jó kérdés.

Váltó az 100% francia azt tudom.


Régen az orosz vagyis inkább szovjet cuccok egyenlőek voltak az elnyűhetetlenséggel :)

Kétlem, hogy most ahogy dögledezik az orosz ipar kiadnának valami hiper szuper autót.

2017. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően akinek volt pénze anno megvenni egy szép e46 330ci-t aminek jelenleg ott tart az ára, hogy a szépek ~új lada árában vannak illetve akinek az e46 után egy ladában talál bármiféle extrát??? ami anno 15éve nem volt??? Szerintem hülye döntés volt lecserélni, az az e46 330ci egy mai szemmel is megbízható tartós konstrukció.
2017. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

A kérdés egyértelműen kamu. Nem volt ma suli vagy mi? Egy BMW után nem ül az ember egy csöves ladába. Az egészen látszik hogy kamu, főleg, hogy " tele van extrával" ember egy ladáról beszélünk, 2017-ben extra a klíma? Mert más nincs benne...

Megállna a bmw és a lada egymás melett, és latakarnátok "a jeleket. Kihívnátok a plázából 10 cicababát, szerintem mindnek a lada tetszene külsőleg." Remélem ezt te se gondoltad komolyan, a lada se nem szép, se nem jó, egy olcsó szar kocsi ennyi

2017. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!