Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a BMW 330 CI kocsimat,...

Eladtam a BMW 330 CI kocsimat, és vettem egy új LADA Vesta Lux kocsit. Sokan furcsán néznek azóta, mi lehet az oka? Te furcsállanál egy ilyen autóvásárlást?

Figyelt kérdés

A bmw 2002es volt, jó volt meg minden, erő is volt benne.

Sokat is fogyasztott, meg régi is volt,NO de a csajok tényleg buktak még mindig rá.

Már rég elakartam adni.haverjaimnak golf,passat,audi a4, van, ők valami hasonlót ajánlottak.

Néztek is mikor megláttak az új Ladában.

Nekem tetszik, feszes, nagyon újszagú kocsi, és tele van extrával.

Én nem bántam meg, de sokan furcsálják, hogy bmw után most miért kell pont lada?

Tényleg ennyire benne van még a magyar autós társadalomban az hogy csak a német hátsókerekes autó lehet a jó, más nem jöhet szóba?



2017. márc. 27. 14:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%
HaHa! Én a RR Phantomomat cseréltem pedálos Moszkvicsra. Furcsán néznek rám azóta. Ti is furcsáljátok?
2017. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%

Én BMW után váltottam ladára. 2107-re.

Azóta mindenre van pénzem. Rendesen javult az életszinvonalam.

Meg amúgy is kis köcsinek éreztem magam a bmw-ben. A ladába pedig igazi férfinak.

2017. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
20%
Kedved KÉrdező írd már le pontosan milyen BMW-d volt. E46 netán E90, hány lóerős volt stb... :D
2017. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%

Itt a hozzászólásokból látszik a sok kis BMW-re vágyó ruppótlannak fogalma sincs milyen sokban van fenttartani és mennyire szervíz igényes.

5 éves szinten vannak.

Óvodás is megkérdezed milyen kocsit veszel ha nagy leszel? -béemvé,lambordzsindzsi,fejáji.

2017. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
70%

"Kedved KÉrdező írd már le pontosan milyen BMW-d volt. E46 netán E90, hány lóerős volt stb..."


Ott van a kérdésben 2002-e BMW 330CI, az meg kizárólag csak E46 lehet.

2017. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

"Itt a hozzászólásokból látszik a sok kis BMW-re vágyó ruppótlannak fogalma sincs milyen sokban van fenttartani és mennyire szervíz igényes.

5 éves szinten vannak.

Óvodás is megkérdezed milyen kocsit veszel ha nagy leszel? -béemvé,lambordzsindzsi,fejáji."


Veled az élen :D

Aki nem jön rá, hogy a kérdés kamu az pont azon a szinten van mint te. A BMW tucat divatautó és egy kalap szar mivel 1 dolgot megcsinálsz 2 elromlik, de ettől függetlenül egy 231 lóerős coupeból ki az a hülye aki átülne egy fapados csöves sedan ladába amibe az extra a 2 első elektromos ablak. Itt nem arról van szó, hogy a BMW az de jó mert, nem az csak akinek van vagy volt az nem fog ennyire leadni az igényeket, ha újabb kocsit akart volna venni akkor 2 millió körül lehet azért bőven találni átlag autókat

2017. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
58%

Akkor ahoz mit szólsz, hogy 125-1200ccm nagymotorok után, már több éve robogózom? (50ccm)

Miért ne ülhetne kisebb teljesítményübe. Magyarországon Az autópályán 130 a max sebesség korlát a többi részén még kevesebb. Erre egy 1.1es autó is alkalmas.

2017. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
26%

Jut eszembe. Ismerősöm megnemmondom milyen 600as sportmotort cserélt egy 193. valahanyas évjárató BMW R35 veteránmotorra.

350ccm kb 10LE hátul még baktelós.

Akkor 1 milliót ért a sportmotor a BMW r35-öt is annyira hirdették.

Mai napig a világ legbüszkébb motorosa, imádja az öreg csotrogányt.

2017. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Amúgy mindenféleképpen új autót akartam, viszonylag olcsón.

tehát a suzuki,dacia lada triumvirátus volt, amiből lehetett válogatni.

A lada vestáról nagyon sok jó dolgot olvastam, a régi bmw-met elég szép áron be is számolták az árba.

Amúgy a lux verzió a teljes felszereltséget jelenti, egy csomó minden van benne, ami a bmw-ben akkor még nem is volt.

A kétkedő hozzászólónak tanácsolnám, vagy menjen el egy lada márkakereskedésbe, és konkrétan ezt a típust nézzze meg, és utána írjon, de legalább ne h. ülyeségeket, vagy a neten nézzen utána ennek a felszereltségnek, amiben benne van minden.

2017. márc. 27. 17:56
 20/34 anonim ***** válasza:
4%
A kedvencem a magyar sebességhatárokat fitogtató emberek. Ezek azok a tipikus nyugger hétvégi sofőrök akik mennek 40-el. Tudod van 2 féle ember akik szeretik a kocsikat és a sebességet és vannak az olyan emberek akik az olyanok mint te, hogy úgyse lehet kihasználni akinek gyors kocsija van hol használja ki stb...
2017. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!