Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor probléma lesz?

Akkumulátor probléma lesz?

Figyelt kérdés
Reggel a páromat vittem munkába, de amikor a kocsit indítani akartam olyan volt mintha teljesen lemerült volna az aksi. 3-ra elindult. Elvittem a munkába, onnan még lementem reggeli mozgásképp a kosárpályára dobálni. Kb fél órát voltam lent mert azért csakcsak hideg volt még. Itt simán elindult gond nélkül, majd hazamentem vele. Este 8 után megint indítani akartam és csak 2.-ra indult el, ugyan úgy mint reggel.Mintha teljesen lemerült volna az aksi. Elmentem a páromért majd hazajöttünk. A kocsiból kiszedtem az aksit, feltettem töltőre. A töltő 3 csíkot mutatott az 5-ből. Az aksi kb 5 éves lehet. Márkája Unix. Szerintetek mi lehet a baj? Új akkumulátor vegyek?
2017. márc. 27. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

ha az önindító próbálkozik akkor nem merült le...

nem lehet hogy inkább gyújtógyertya?

2017. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jókérdés. :) Ezért is tettem fel a kérdést hogy mi lehet a probléma.
2017. márc. 27. 22:20
 3/27 anonim ***** válasza:
Milyen típusú az autó?
2017. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
95 Mitsubishi Colt 1.3 benzin
2017. márc. 27. 22:42
 5/27 anonim ***** válasza:
Az akksi márkája meg nem Unix, az a forgalmazó lesz, és azért az 5 év elég soknak számít. Műszerfalon visszajelző lámpa nem világít? Ha teker az önindító akkor nem az akksival lesz a baj. Ha azzal lenne akkor nem nagyon pörögne fel arra a fordulatra ami megforgatná kellően a fogaskoszorút. Ha meg csutkára le lenne merülve akkor csak kattanna egyet és annyi.
2017. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ugy van lemerülve mint amikor a kemény hidegek vannak és elinditod, hallod hogy kicsit megtekeri és egyre lassabban és végül már nem birja megtekerni.
2017. márc. 27. 22:45
 7/27 A kérdező kommentje:
Aksi viszont Unix márka. Unixnál lehet kapni, egyik legolcsóbb...
2017. márc. 27. 22:46
 8/27 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy van ahogy leírod hogy hallhatóan egyre lassabb a téma akkor viszont mégis az akksi lesz a gond. Egy átlagos felhasználású akksi 3 évet szokott bírni. Ha visszajelző lámpa nem világít a műszerfalon akkor a generátor rendesen tölt vissza, egyszerűen csak elöregedett az akksi és már nem bírja azt a teljesítményt amit bírt. Ezt a fajta csíkos akksimérőt nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni.


Erről a fajta Unix akksiról még nem hallottam, akkor vedd úgy hogy nem szóltam :D

2017. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Habár mennyi ideig tart ez a teker-teker móka mielőtt behányna az akksi?


Mert ha 3-4 másodpercnél több akkor tényleg meg kellene sasolni a gyertyákat is.


Bocs a csapongásért, sok helyre figyelek.

2017. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt segítségeket :)
2017. márc. 27. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!