Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor probléma lesz?

Akkumulátor probléma lesz?

Figyelt kérdés
Reggel a páromat vittem munkába, de amikor a kocsit indítani akartam olyan volt mintha teljesen lemerült volna az aksi. 3-ra elindult. Elvittem a munkába, onnan még lementem reggeli mozgásképp a kosárpályára dobálni. Kb fél órát voltam lent mert azért csakcsak hideg volt még. Itt simán elindult gond nélkül, majd hazamentem vele. Este 8 után megint indítani akartam és csak 2.-ra indult el, ugyan úgy mint reggel.Mintha teljesen lemerült volna az aksi. Elmentem a páromért majd hazajöttünk. A kocsiból kiszedtem az aksit, feltettem töltőre. A töltő 3 csíkot mutatott az 5-ből. Az aksi kb 5 éves lehet. Márkája Unix. Szerintetek mi lehet a baj? Új akkumulátor vegyek?
2017. márc. 27. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit, majd írd meg hogy mi a tényállás!
2017. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Visszatettem az aksit és most elsőre indult. _Na majd meglátjuk hogy nap közbe fogja-e csinálni még.
2017. márc. 28. 10:13
 23/27 anonim ***** válasza:

Ember a gyertyáknak mi köze ahhoz hogy nehezen teker??? És attól hogy egy éjszakát tölti az ember és utána indít attól még lehet rossz az akksi.

A legegyszerübb megoldás: legtöbb autószerelőnek vagy villamossági szerelőnek van terhelővillája vagy akkutesztere. Ráteszik, azonnal megmutatja hogy jó az akksi vagy rossz.

2017. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
És ez még legtöbbször pénzbe se kerül.
2017. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Vagyis én ilyenekért nem szoktam kérni semmit.
2017. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint ugyanez. Nem hinném hogy aksi lenne, mert az olajat is normálisan felvette, nem is lassan. Most viszont csak sokadjára indult el. Bár nem tudom...nemsokára viszem szerelőhöz.
2017. márc. 29. 07:45
 27/27 anonim ***** válasza:
Így így.. autószerelő kell. :) Én villamosságis vagyok, és megcsináltam a rossz akksimat is.. szulfátoldóval. 6 éve csak megy. :D A másik. Az akksi ilyenkor tavasszal már nem mutatja a kapacitásveszteség tüneteit. A téli, hideg félév a veszélyes. Nyáron nincs ilyen probléma. De azért egy feszültségmérés se ártott volna, ha bármit is megakarsz tudni az akksiról. :)
2017. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!