Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor probléma lesz?

Akkumulátor probléma lesz?

Figyelt kérdés
Reggel a páromat vittem munkába, de amikor a kocsit indítani akartam olyan volt mintha teljesen lemerült volna az aksi. 3-ra elindult. Elvittem a munkába, onnan még lementem reggeli mozgásképp a kosárpályára dobálni. Kb fél órát voltam lent mert azért csakcsak hideg volt még. Itt simán elindult gond nélkül, majd hazamentem vele. Este 8 után megint indítani akartam és csak 2.-ra indult el, ugyan úgy mint reggel.Mintha teljesen lemerült volna az aksi. Elmentem a páromért majd hazajöttünk. A kocsiból kiszedtem az aksit, feltettem töltőre. A töltő 3 csíkot mutatott az 5-ből. Az aksi kb 5 éves lehet. Márkája Unix. Szerintetek mi lehet a baj? Új akkumulátor vegyek?
2017. márc. 27. 21:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Amig próbál tekerni az olyan 3-5 mp. 3x próbálkoztam igy vele mire elindult.
2017. márc. 27. 22:56
 12/27 anonim ***** válasza:
Egy gyors tesztel meg lehet nézni hogy akksi baj van-e, ha esetleg van másik verda a családban vagy barátoknál akkor egy gyors akksi csere és próba. Ha pöccröff akkor akksi, ha nem akkor inkább a gyújtás rész maga a gond.
2017. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igazából azon vagyok most hogy veszek aksit mindenféleképpen mivel már régi és nem akarom hogy valahol messze rohadjak le vele. Ha meg az új aksival is ezt csinálja akkor más lesz a gond. Sajnos nincs másik aksi amivel kiprobálhatnám.
2017. márc. 27. 22:59
 14/27 anonim ***** válasza:
Sehol egy kóbor ismerős, vagy a szomszéd? Önindító volt rajta valaha szerelve vagy cserélve?
2017. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Amióta nálam van a kocsi/ 10 éve / azóta nem volt cserélve.
2017. márc. 27. 23:03
 16/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk most ki van szedve az aksi, töltőn van. kiváncsi vagyok hogy majd ha reggel visszateszem akkor is ezt fogja csinálni. Ha igen, akkor is esélyes hogy aksi a baj?
2017. márc. 27. 23:04
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha egy egész estés normál töltés után is megmarad ugyanez a probléma akkor nem akksi baja van. Akkor következő egyszerű lépésben meg kéne nézni a gyertyákat, ha azok is jónak tűnnek akkor könnyen lehet hogy egy önindító csere lesz a megoldás, megeshet hogy annak koptak már el a szénkeféi.

Tankolás gondolom valami normál kúton történt nem valami nóném sufnis helyen.

2017. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mindig Shell kuton tankolok.
2017. márc. 27. 23:14
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát egyenlőre ennyi, holnap okosabbak leszünk mindenképpen.
2017. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Valoszinű. Köszönöm a segitséget!
2017. márc. 27. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!