Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvásárlás előtt állok de...

Motorvásárlás előtt állok de tanácstalan vagyok (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék elkezdeni endurozni ehhez keresem a megfelelő motort amit igazából meg is találtam már egy Yamaha DT 125-öt. Na most kicsit bizonytalan vagyok olyan szempontból,hogy maga a motor illetve a 125cm3 kicsi lesz 20 éves vagyok kb 183 centi és 102 kg. Nézegettem még 600-as endurokat amikkel annyi bajom van,hogy sosem motoroztam még lehet kicsit erős lenne kezdésnek. Kíváncsi lennék egy tapasztalt motoros véleményére,hogy mit gondol az eszmefuttatásomról.

2017. ápr. 6. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
125 2T, max 250. A profik is ezt használják (terepre), szerintem kezdésnek elég lesz.
2017. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan veheted a 600 is nem olyan erősek azok én simson után tt600r vettem és nem volt gond párszor lehet hogy eldobod de a motorozás ilyen főleg a terep motorozás
2017. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit jelent neked az endurózás. Mezőn meg földutakon akarsz vele motorozni, vagy erdőben hegyet mászni és sziklákon, farönkökön ugratni. Utóbbira mindegyik 600-as motor alkalmatlan, mert túlságosan nehezek hozzá. A DT tökéletes választás, könnyű, kezes motor, de elég erős ahhoz, hogy ne legyen unalmas rövid időn belül, emellett megbízható is. Én a helyedben azt venném.
2017. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dt lc2 80 válasza:
Van egy dt 80asom vettem bele egy dt125r blokott és egyezik a felfogatása vagy nem??
2018. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!