Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy az autóm...

Az normális, hogy az autóm már 2 hete szerelőnél van?

Figyelt kérdés

1 hónapja adott időpontot két héttel ezelőttre,azt mondta kész lesz az autó a héten. Ma sem lett kész. Ez normális? Szükségem lenne az autóra,de nem halad vele.. nektek mennyi idő amíg megszokták csinálni?

Egy olajcseréről és egy klima javításról van szó.És valamilyen görgőről..


2017. ápr. 7. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem őt hívod fel és kérdezed meg?
2017. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelőtől és embertől függ.

Hanem attól, hogy mi a baja az autónak, illetve, hogy az adott szerelő mennyire elfoglalt, hogy kellenek-e alkatrészek hozzá és azok mennyi idő, míg beszerezhetők.

Nálunk volt olyan gondja az autónak, ami 1 nap alatt kész volt meg volt olyan, hogy simán 2 hetet ott volt a szerelőnél.

Mert lehet, hogy ha minden alkatrész azonnal kapható és a szerelő is ráér, akkor elkészül 1 hét alatt, vagy 2 hét alatt.

De a szerelő sem 2 héten át csak és kizárólag a te autódat csinálja. Meg van úgy, hogy rendelni kell alkatrészt, ami esetleg nincs raktáron, pár nap, míg beszerzik, addig meg nyilván nem tud semmit csinálni a szerelő.

Hívd fel,kérdezz rá, hogy mikor lesz kész, mert neked sürgősen kéne az autó, nem lehetne-e megsürgetni a dolgot.

2017. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a 6 órás vezérléscserét is az orrom előtt csinálta meg, akkor, amikor vittem az autót (persze előre egyeztetett időpontban). Oké, nekem is sok időm van, meg minden, de ilyen egy korrekt szerelő. Olajcserére nem is hagynám ott sehol az autót, nekem az is max egy óra szokott lenni.
2017. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tennem, hogy ha valami gubanc adódott, olyan probléma, amire nem számított, akkor végülis normálisnak tekinthető a dolog, lehet sokat kell várni az alkatrészre. Mondjuk én elhoztam volna akkor az autót, és akkor viszem vissza, ha megvan minden.
2017. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezért viszem rendes, hivatalos szervizbe, ahol adnak számlát, és benyomják a szervizfuzetbe. Nekem 2 hete volt aktuális a 160ezres szerviz vezérmuszij és vizpumpa cserével egyutt. Reggel 8-ra bevittem az autót, elmentem dolgozni, delutan 15-re kész volt mindennel. Ezt nevezem korrektnek.
2017. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha én időpontot kérek és másnapra nincs kész az olajcsere és a klíma, akkor tudom, hogy a szerelő meghalt vagy elrabolták. Mondjuk ilyen még nem volt. Mi tart ezen hetekig? Milyen szereelő ez? Most végzi az alapszintű tanfolyamot?
2017. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem is volt már, hogy azt mondta a szerelő, hogy vigyem le és megcsinálja, aztán egy hétig csak állt az udvaron az autó. Állítólag mindig közbejött valami neki. Amikor hívott, hogy este mehetek a járgányért, aznap reggel állt be a műhelybe. (Megnéztem a GPS adatokat) :)

Nekem ráért, szabin voltam...

2017. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!