Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma ahogy tolattam ki picit...

Ma ahogy tolattam ki picit meghúztam a mögöttem parkoló kocsit. Pont látta két rendőr. Szerintetek nagy a kár? Szoktak telefonálni?

Figyelt kérdés
Segítettek mondta hagyjam ott a számom,bocsánatot kértem az üzenetben, lefényképeztem a karcolást. tök rendesek voltak. Max egy 5 cm átmérőjű kör nagyságú dologoról van szó a festék jött le .

2017. ápr. 12. 16:47
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nemrég kérdezett Eszti Drága a tolatásról, itt is az első... Hogy nem látni másikat parkolás közben? Facebookoztál?:D


Mininum fényezés, 30e ft, de élőben többet lehetne mondani. Fel fog hívni, kivébe ha valami romhalmaz kidobandó kocsija van.


A, megegyeztek biztosítón kívül x összegben

B, írtok betétlapot, megcsináltatja, a biztosítónak kiköhögöd a javítás árát, nem esel vissza 2 bónuszt

C, betétlap, megcsináltatja, nem fizetsz, ugrik 2 bónusz

2017. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már csak az a kérdés, hogy vajon akkor is otthagytad volna a számodat, ha nincsenek ott a zsaruk.

Nekem eddig kétszer nyomták be a kocsim ajtaját, úgy hogy leléptek. Ezúton is a qrva anyjukat.

2017. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy elég régi kinézetű opel volt.horpadás abszolút nincs csak a festék lejött picit.

A kocsim épp megvolt pakolva dobozokkal nem sokat láttam ki hátra...meg ahogy álltam ki egy kedves hölgy már rögtön jött hogy ő beparkolna az én helyemre...szóval szar szitu volt...

Kedves második,itt a rendőröknek annyi szerepe volt hogy leírtam milyen kedvesek.és segítőkészek voltak. Nem minden rendőr szemét...és igen természetesen akkor is írtam volna cetlit mert így neveltek ....

2017. ápr. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!