Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőrség kikérheti egy...

Rendőrség kikérheti egy magáncég kamerafelvételeit egy közúti veszélyeztetéses ügyben?

Figyelt kérdés

Üdv

Jöttem haza hülyegyerek kamiont meg 1 kisbuszt előzött kanyarban,és szembetalálta magát velem én közel szalagkorlátra felmásztam,hogy elférjen mert vagy 170-180-nal jöhetett amikor laza 90-110 között mentek előtte....,azt a tükrömet instant levitte ,mert nem tudott visszasorolni,a fényezést letolta ,a szélvédőm és vezetőoldali üveg berepedt.

az oszlop ,és 3 elem fényezésre kell,illetve a szenzoros auto tükrök,kb 250-300e ft kár .

Nem tudott lemenni bekötőre,mert van 1 cég aminek 360-as hd kamerája van kint ,és utána kb 400 méterre tud csak...

De a cég nem adta ki nekem.

Rendőrség kötelezheti?


Ja és ha olvasod : a 250e forint kár egy dolog.A te életed egy dolog,de az én életem ,a feleségem és a 2 gyerekem életét te ne veszélyeztesd,és nem tudom,hogy a kisbuszban voltak-e akkor gyerekek mert az a helyi jégkorongos srácokat szokta vinni,gondolkodj,azért van jogsid hogy tudd kanyarban nem előzől ,főleg nem nyergest...


2017. ápr. 13. 17:40
 1/9 crudy ***** válasza:
Akkor gondolom nem allt meg. Egyebkent igen, rendorseg kikerheti a felvetelt.
2017. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked a rendőrség sem szerzi meg, de ha a nyomozás megköveteli, akkor kikérhetik a felvételt. Ha még megvan...
2017. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze jelentsd fel.

Csak foglalkozzanak vele.

2017. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

ha fontos emberrel történik ilyen, akkor már rég lefoglalta volna a yard..


pusztán jótékonysági célból, már szabadszemmel is látható összeg a kamerát felügyelő őr kezecskéjébe, és láss csodát..


elég, ha a rendszámot megtudod.

2017. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A rendszám miatt kellene,mert utána mentem volna,de már nem tlaáltam mire megfordultam az első helyen,és a kamionos megállt és a kisbuszos is ,és tanuskodik...

csak a rendszám kell,leírást tudunk adni,de ez még kevés.

2017. ápr. 13. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Balesetet okozott, és továbbhajtott. Nem tudhatta hogy te megsérültél-e vagy nem. Ez pedig a cserbenhagyás bűncselekményét valósítja meg, a rendőrségnek, ha tudomására jut, hivatalból nyomozni kell, nem is kell feljelentened az illetőt.

Ha te megsérültél volna, akkor már letöltendő jár érte, nem fogja megúszni, és ki fogják kérni a videofelvételt, de ne sokat szarakodj, mert lehet hogy olyan a rendszer, hogy csak 72 órát tárol, és a legrégebbi felvételeket felülírja. Szerintem még ma ballagj el a rendőrségre, minden óra számít.

2017. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem miért nem hívtad ki a jardot egyből...
2017. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendőrség? Amúgy meg hiába mondod az utolsó mondatokat, nem biztos h olvassa!
2017. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinted mit ér az emberi élet ha tudsz menni gyorsan is mert iszonyatosan trendyyy vagy? Na jó viccet félretéve, ki kell adniuk ha van folyamatban rendőrségi ügy. Én nekem a házon van kamera meg a kocsiba is fedélzeti, a házikón illegális, mert bármelyik féreg felnyomhat, hogy sértem a " személyiségi jogait" merül fel a kérdés, hogy miért baj ha valaki figyeli legalább azt a kis részt... ( amikor tetettem fel a kamerát, a szerelő nem igen javasolta, pár megrendelőjét már megszivatták, 100 ezer forintos kamerát bejelentés miatt le kellett szedni stb.) cég részéről jelen esetben érthető, hogy nem ad ki semmit tudva, hogy nem is szabadna a közterületet nézni ( aki kitalálta ezt biztos okos) de kellett volna mondani, hogy mentsék le, mert rendőrség kérni fogja.


Ja és általában vinyó függő a dolog, 500-as 20 napig 1 terrás 30 napig örzi meg a felvételt,Nem tudom hol van ez a hely, de ha nem direkt rendszám figyelő a kamera nehézkes lesz a rendszámot kivenni, viszont a pofája szutyok úrnak látszani fog az biztos. Semmi sem lehetetlen. Amúgy ha van egy jó ügyvéded "lelki" megrázkodtatás gyanán még életjáradékot is kiperelhetnél abból a féregből. Ha nekem lenne hasonló, megpróbálnám. Sok sikert, és ha van kedved tájékoztass miket, hogy merre jár az ügy, nekem speciel érdekel.

2017. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!