Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudok valahogy írni a a...

Tudok valahogy írni a a használtautó.hu-nak ha találtam egy tekert km órás kocsi?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót vásárolni, mér kb 2 hónapja keresgélek, minden nap megnézem az oldalt, ki is szemeltem két toyota corollát, de kicsit gyanúsak voltak mert ugyan annál a kereskedőnél, ugyan annyi km-el, ez volt egy hónapja. Most az egyikben 80.000 km-el kevesebb van, a másikban meg 30.000-el.

A kérdésem az, tudom ezt valahogy jelenteni a használtautónak?



#tekertóra
2017. ápr. 20. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: mit érnél el vele?
2017. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van az adatlapon egy "probléma a hirdetéssel" link, ahol megjegyzést lehet hagyni, de gyanítom, hogy senki se fogja olvasni.

Én egy időben jelentgettem a hibás adatlapokat (pl 3 ajtós kocsit, ami 5-nek volt beállítva), de nem változott semmi.


Egyébként a fentlévő párszáz-ezer hirdetés több, mint 90%-a tekert órás, így feleleges jelentgetni.

2017. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hahu csak hirdetési felületet biztosít, a hirdetések tartalmáért nem vállal felelősséget.

Írj valamelyik hatóságnak, amelyik eljárást tud indítani az óra tekergetés miatt, ha annyira intézkedni akarsz.

Érdekes kisérlet lenne, kiderülne a hatoságok mennyire veszik komolyan az ilyet

2017. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miből következtetsz arra, hogy ezek ugyanazok? Ha a rendszámból, az könnyen ellenőrizhető a KEKKH rendszerén keresztül, 2012-ig lekérhető az összes magyarországi autó vizsgákon meg tulajdonoscseréknél rögzített óraállása.


Egyébként a Totalcar (azon belül Zách Dániel) hirdetett keresztesháborút az óratekerők ellen, írj nekik, hátha utánajárnak és cikk születik belőle.

2017. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hahut ez nem érdekli.
2017. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj a totalcarnak :)
2017. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, szerintem írok is nekik :D

És tuti ezek a kocsik voltak, mert lementettem mindegyik linket!

2017. ápr. 20. 11:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy hogyan tudok nekik írni??:D
2017. ápr. 20. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:

zachd@mail.totalcar.hu


Neki írj ;)

2017. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez az, légy kemény, írj nekik, biztos foglalkoznak vele, ez világszenzáció lesz, hogy ilyet találtál, mert amúgy az összes kereskedő nem tekeri vissza ugye???
2017. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!