Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első kocsit ajánlatok...

Milyen első kocsit ajánlatok maximum 500. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
nem rég szereztem meg a jogsit, és a közeljövőben szeretnék venni egy autót! kb fél millió forintig.a lényeg h Német autó legyen.(én a ford focust néztem ki)esetleg, ha muszáj akkor Olasz (fiat) !lehetőleg ne 2000 éveknél idősebbet ajánljatok. Inkább kéz alól, vagy autókereskedésből vegyem? mire ügyeljek nagyon? mi az amit laikus szemmel biztos nézzek meg? Dizel vagy benzin? előre köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 20. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Autókereskedőtol csak számlával igazolt szervizt hídjl el. Vagy hát mindenkitől.

Eladtuk kereskedőnek egy kuplung és felfüggesztés hibás autót.

100e Ft haszonnal már aznap kinn volt olyan extrákkal amiket nem is lehet beszerezni nem h alapból lenne... Meg kicserélt kuplung, kettős tömegű meg ilyeneket beleirtak. A pofám leszakadt :D

2017. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nelkul irtam azt amit....de ugy latom rendesen betalalt!
2017. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
kedves 10-es válaszoló, egyértelműen viszek magammal majd olyan embert aki ért az autókhoz, ha tehetem akkor egy autószerelőt. igazad van abban h több szem többet lát.
2017. ápr. 24. 19:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Marcello Gandini, nem látszott, h húú de milyen "jóindulatból" irtad. meg inkább tapasztalatok megosztásában reménykedtem, mint abban h beszóljon valaki!
2017. ápr. 24. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!