Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt autóbaleseted? Mi történt...

Volt autóbaleseted? Mi történt? Megsérült valaki? Kaptál érte büntetést?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Majdnem volt, kikerültem, de komolyabb bajom is lehetett volna ha mögöttem jönnek, már nem nekem hanem anyagi bajom... https://www.youtube.com/watch?v=hXezWg3oEto&feature=youtu.be
2017. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Elcsaptam egy kerékpárost.


Jelzés nélkül akart sávot váltani, az autómon keresztül. Nem sikerült neki. Éppen hogy, de túlélte. Szerencsére, mert így a káromat ki tudta fizetni. Miért kaptam volna büntetést?

2017. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Előztem egy autót és az előtte lévő traktort. Az autó sofőrje nem vette észre, hogy mellette vagyok és rám húzta a kormányt, de olyan vehemenciával, hogy majdnem belelökött az árokba, és még akkor sem vett észre. Miután dudáltam, akkor tűnt fel neki... Miután megálltunk közölte, hogy ő nem szokott tükröt használni, mert nem érti, hogy mit lát benne, oldalra meg nem szokott nézni, mert fél, hogy közben előtte történik valami. Az már csak hab volt a tortán, amikor tőlem kért útba igazítást, hogy x városba hogyan kell eljutni és ahogy mondtam, hogy jobbra az út végén, akkor megkérdezte, hogy az merre van, mert ezeket mindig keveri... Őt hozták ki hibásnak. Biztosító fizette a kárt (céges autó volt). Én terhes voltam, de szerencsére nem lett semmi bajunk, csak egy kis ijedtség.
2017. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt. Le akartam terni foutrol mellekutra, alltam hogy a szembejovok elhaladjanak, de kozuluk az egyik ugy gondolta, hogy belenkszall fekezes nelkul. Szerencsere nem serult meg senki, en kisbusszal voltam, igy a belemjovo ugymond "lepattant" rolunk. Buntetest nem kaptam.
2017. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lekopogom, de 18 év és bő 300.000km alatt még csak koccanásom se volt.

Ilyen "majdnem balesetem", mint amit az első belinkelt szinte naponta van. Volt már olyan, hogy stop táblás kereszteződésbél egy papa nem állt meg, simán kifordult elém, mintha ott se lenne a tábla és vak is lenne, mert nem látja hogy jövök. A szerencsém az volt, hogy a nekem szembejövő sávban nem jött épp senki, így át tudtam rántani.

De volt már olyan is, hogy a szélső sávban haladok és erre egy autó sofőrje úgy gondolta, hogy ő a tőlem balra lévő belső sávból fog jobbra kikanyarodni. Természetesen index nélkül. Hogy én ott vagyok a külsőben az nem zavarta.

Ilyen és hasonló esetekből volt egy pár. Kriminális, hogy egyesek hogy vezetnek és hogy veszik semmibe a KRESZ legalapvetőbb szabályait. Pl olyan is volt már, hogy állok a piros lámpánál a sorban másodikként. Erre az első gondol egyet, megunja és a totál piroson áthajt. Jó, gondolom az ő dolga, szépen előregurulok a lámpáig. Erre mögöttem egy öreg néni(!) elkezdi nyomni a dudát folyamatosan, mutogatja a középső ujját és látom a tükörben hogy tombol, ordibál az autójában. :D Nem tudom, hogy mit gondolt. Ha ő is át akar menni a piroson, akkor kerüljön ki. Egy záróvonal átlépés ezek után már semmiség lenne neki. Hihetetlen, hogy milyen emberek ülnek autóba...

2017. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kíváncsiságból kérdezném meg, hogy aki nem hasznosnak értékelte a válaszomat, mi alapján tette? Tán nem a kérdésre válaszioltam?


Bár tudom, gyávák vagytok hogy előbújjatok és még így névtelenül is válaszoljatok. Gyávák.

2017. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 walk w1th mee ***** válasza:
Szembejött szerpentines úton a hegyekben egy ATW,autóm eleje összetört,részeg volt,hogy ne hivjak zsarut 2ezer eurót kértem,és 1500ból megcsinálták az autót.ok ez az egyik,rá nemsokra elütöttem egy cigány autót tele cigóval hátulrol mert befékeztek én meg toltam neki:D na ott ki egyeztem velük 300euróba és elhúztam a csába és nekem kb 400ból meg javitották az autómat:D ja,és ezek előtt egyszer két sávos út,asszonyka úgygondolta bal sávból átmegy a jobboldali parkolóba és átlátszó szinü volt az autóm szerintem,mert be is parkoltunk mind a ketten a parkolóba ..biztósitó fizetett..:D
2017. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ma volt. Megsérültem én( vétlen autó vezeto) anyósülésen a 3 éves kisfiam, mellettem a barátnőm. A baleset okozóját is sajnálom, nem adott elsőbbséget belénk robbant szinte, de bocsánatot kert a kórházban, és szinte sírt. Megsérült a kezem, lábam, barátnőm mellkasa, a balesetet okozó srác feje, a kisfiam szerencsére "csak" megijedt nagyon.
2017. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ez nem velem történt, hanem egy szeretett ismerősömmel, de amikor meghallottam a történetet, arra gondoltam, hogy lehet valaki ilyen idióta?

Szóval, éppen fékezett, mert sárga volt a lámpa, amikor elévágott egy másik autó. Magyarul előtte akart még áthajtani a sárgán, de nem sikerült neki. Vagyis az autós eléhajtott, majd lefékezett. Koccantak. És felháborító, de az én ismerősömet büntette meg a rendőr. Idézem mit mondott:"Hölgyem! Az autó hátrafelé jött?" "Nem" "Akkor ön a hibás." Szerencsére nem történt baj.

2017. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Pfff utolsó! Elég szemét volt a rendőr! Elképesztő!
2017. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!