Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj egy Benzines...

Mi lehet a baj egy Benzines 1.6 G Astra esetén ha főtengely és vezérműtengely rendellenesség hibakód van benne és ez rángatással párosul kétezres fordulat környékén, de csak ott (kb.1700-2300 között) de ez is csak akkor ha már bemelegedett?

Figyelt kérdés
Kb. 10 perc után szokta elkezdeni, normál gázadás esetén, leheletnyi gáznál vagy padlónál nem csinálja. Cseréltem üzemanyagszűrőt meg gyertyát is de hibakód megmaradt, a csatlakozó rövidre zárásával sikerült kivillogtatni és ha minden igaz 340-es és 335-ös (vezérmű és főtengely rendellenesség) a két hibakód ami miatt világít a check lámpám. Most cseréltem a gyertyát, ma még nem sokat mentem vele de lehet hogy a rángatás megszűnt, de gondoltam nem kocsikázok feleslegesen a motor csekklámpa úgyis világít szóval nem hiszem hogy megszűnt a baj... Minden segítséget köszönök.

2017. máj. 5. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!