Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem bírja vki elviselni,...

Mitől nem bírja vki elviselni, férfi ha a felesége is megy az autóval, vagy a gyerek?

Figyelt kérdés
Milyen mentális, vagy idegi probléma, ha nem tudja elviselni családapa, ha a felesége néha elviszi az autót?
2017. máj. 6. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Én se szeretem, nem az autót féltem.
2017. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
"Milyen mentális, vagy idegi probléma, ha nem tudja elviselni családapa, ha a felesége néha elviszi az autót?" azért neked is akadnak gondjaid, vegyél magadnak és azt úgy cseszed szét ahogy akarod
2017. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

A mai világban már nagyonsok hülye van az utakon, szinte naponta kerülök életveszélyes helyzetekbe mások miatt az utakon.

Amitt nekem kell korrigálni, hogy elkerüljem/elkerüljük a balesetet.

Ilyenkor gondolok bele, hogy ezt a feleségem már nem élte volna túl. :(

2017. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Én sem szeretem ha más vezet. Két haverom van aki mellett teljesen nyugodt vagyok. Mindkettő motoros illetve volt motoros. Ők megtanultak figyelni :)
2017. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem ilyen családból származok, az én feleségemnek jelenleg jobb autója van, mint nekem :D


De amúgy: nekem is van egy olyan rossz szokásom már kiskorom óta, hogy utasként is állandóan az utat figyelem, és mióta rengeteget vezetek, ez csak rosszabb lett. Próbálom magam túltenni ezen, illetve nem is nagyon szoktam beszólni senkinek hogy hogy menjen (csak anyámnak, de neki kell). Viszont magamban állandóan az jár a fejemben, hogy miért nem megy gyorsabban, vagy lassabban, miért fékez ilyen hamar, vagy miért nem fékez már, stb. Bárki mellett ülök, ez van, akkor is, ha profi vezetéstechnikai oktató az illető (mondjuk ilyen mellett nem utaztam). Ezért van az, hogy hosszú úton, ha többen megyünk sofőrök, nem az van, hogy alig várom hogy átadhassam a kormányt, és pihenhessek utasként, hanem fárasztóbb nekem utazni, mintha én vezetnék. Mondjuk simán kibírok utasként is bármennyit, de egy percig sem tudok aludni, vagy olvasni, ilyesmi, állandóan késztetést érzek, hogy az utat nézzem. Lehet van valami lelki oka, nem tudom.


Ezért ha együtt megyünk valahova a családdal, én vezetek legtöbbször, meg amúgy is mindenütt valamiért a férfi szokott vezetni. De a feleségemnek is szívesen átadom a kormányt, nagyon profin vezet, meg minden, és szeret is. A gyerekeknek is adom majd, ha oda kerül a sor.

2017. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:
43%

A kérdés szerintem arra vonatkozik hogy nem utas vagy, hanem elviszik az autódat és nem vagy ott.


Én nagyon szeretem az autómat, vigyázok rá, folyamatosan foglalkozom vele és én sem szeretem ha az asszony elviszi. Bármi mást gondolkodás nélkül kölcsön adok, de a kocsit apámnak, öcsémnek és asszonynak is csak óvatosan. Annyira, hogy asszonynak inkább vettem másikat :D


Csak egy példa: leültettem, nagyobb lökös, koptató, óvatosan kell vele közlekedni, parkolni kizárólag tolatva (orral nem szabad elmenni a padkáig). Ezt az ex is tudta, 2 alkalommal vezette és a 2.-nál lendületből feltette az addig makulátlan elejét a padkára.


Most makulátlan felnik vannak rajta, nem szeretném hogy valaki megpadkázza...

2017. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

jééézusom...az is baj, ha a felesége elviszi az autót?


az nem érdekli, hogy hol van, kivel van? csak az autó?


príma az ilyen kapcsolat... ha meg összetöri, akkor megcsinálják. nagy ügy....még mindig jobb, mintha megszökne egy gazdagabb, fiatalabb pasival..

2017. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Azert nem szeretik, mert a pasinak utana 2szer annyit kell takaritania utanuk.
2017. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válaszok zöme alaptalan rosszhiszeműségre vall.

Anyámnak kb 30 éve van jogsija, nekem 16 éve.

Ők nyugdíjasok egyébként, a faterom minden autónkat meghúzatott már, lökhárítót leamortizálta részegen, padkára ráment az új gumit tönkretette stb. Gyakran nem tartja be a sebesség korlátozásokat, vezetni se tud normálisan, 10 évig az autó sebességváltóját se tudta jól kezelni, folyton 4-ből 3.-ba rakta, 5.-ből meg 2.-ba, még most is előfordul, 14 éves autónk.

Szóval ez a fater, mindig dirigál ha nem ő vezet, én már kb 4-5 éve nem vezetek mellette, nekem se volt balesetem 17 év alatt, 1 gyorshajtásom volt, sokszor jártam előző autóval is discokba,sose volt semmi probléma, de nekem is mogorván beszól, ha elmék valahova közelbe pl bevásárolni, főleg szar időbe, egyébként többnyire robogóval járok, a közös autó nálunk olyan, mint a szent grál, ő mehet bárhova, más, mi meg ne nagyon.

Szerintem ez hiúság vagy túlzott pánik lehet nem tudom.

Egyébként is hirtelen haragú, mindenért csak hőzöng.

2017. máj. 6. 19:36
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 5 évente egyszer lemossa, kiporszívózni sosem, pedig munkára is van használva és gyakran összekoszolja. Anyu szokta belülről, én lemosni mindig és kiporszívózni.

Még az ablakot se mosassa le nagyon, volt amikor azért is dumált, ha lemostam útközbe, minek pazarlod a ablakmosót?

Ablakmosó lapátot évekig nem engedte kicserélni, ronggyá volt menve. A nyári gumi 10év után engedte lecserélni, a téli még eredeti 12 éves.

Az meg mindennek a teteje, hogy a haverjainak gyakran furikázgatott, mert nekünk van vonóhorog, és utánfutó és sokszor kihasználtak és manapság is nekünk kell furikázgatni más szarát-de mi ne nagyon autózgassunk.

2017. máj. 6. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!